Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdekelnek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek ilyen fiúk egy lányt sem? Lányokhoz szól, főleg akik hasonló magányos helyzetbe vannak

Figyelt kérdés

Én 19 éves vagyok. Először elmesélem KB milyen vagyok, utána pedig a lényeg.

Visszahúzódóbb srác vagyok, nem járok el bulizni, nincsenek barátaim, nem vagyok önbizalommal teli, és külsőre sem vagyok olyan magas macsó srác, egyszerűen: ÖNMAGAM vagyok. Azzal aki megérdemli kedves vagyok, ha szeretek egy lány nekem csak ő van senki más, törődő vagyok, lelkileg is segítek, szeretek ölelkezni és szeretni, és hazugságra építeni nem szeretek, szóval mindig őszinte vagyok. Lehet hogy sok hibám van, de aki eddig elfogadta, (olyan is aki nem..) az mindig azt mondta hogy szerencsés aki majd velem lehet. Ennek ellenére, mivel nem tudok élőbe próbálkozni, emberi kapcsolatok és félénkség miatt, ezért neten próbálkozok. Próbálok az olyan lányokra írni akik önmaguk, akik nem olyan kis modellek tele önbizalommal, tehát az átlagos, vagyis a mai világba már átlag alattinak mondott lányokat kerestem, akiket nem a külső tesz, akik nem instán élik az életüket, nem mutogatják magukat meztelenül stb. És ők is csak szórakoznak az emberrel, több fiúval ismerkednek amikor azt mondják én érdeklem őket, elhanyagolnak és egy idő után az ismerkedés is tönkre megy.. Aki hasonló hozzám csak lányba, ők is szórakoznak, tudom hogy ez nem csak az én hibám, de akkor is nagyon nyomasztó mert változni nem akarok, nem akarok olyan nagyképű "pasi" lenni, egyszerűen önmagam, hogy így szeressen valaki ahogy vagyok öleljen meg és szeressen Egy lány. Ennyire nem ér a mai világba már egy fiú semmit? Oké hogy mindenki azt mondja "majd majd", de én egyedül képtelen vagyok tovább élni, egy percig se tudok boldog lenni egyedül, egyszerűen nem megy, és már nem is próbálom mert tudom hogy nem megy, mert én valakivel akarok boldog lenni, akivel megoszthatom amim még van. A kérdés magát adja, igazából csak kiírtam ami még bennem van, mivel nincs kinek elmondani vagy megbeszélni.. Egyszerűen szerencsétlen vagyok, aki jó lenne más országba él, van már barátja stb... Ti akik hasonló helyzetbe vagytok, és jó lenne nektek egy ilyen fiú, nektek is lényegesen változna a hangulatotok ha van aki szeret és mellettetek áll? Ti mivel próbálkoznátok (neten)?


2020. febr. 12. 22:53
1 2
 1/13 Stark2000 ***** válasza:
90%
Túl needy vagy. Ez, hogy nem igazán tudsz magaddal kijönni, és hogy ennyire akarsz valakit magad mellé, nincsen túl sok önbizalmad se.. Hát én nem szeretnélek bántani meg semmi, leró, hogy érzékeny lelkű vagy, de egy kis férfias kiállás, magabiztosság sokkal vonzóbbá tenne. Nem baj ha akarsz kapcsolatot, de tudj magaddal is ellenni. Ne mástól akarj függni. Lesznek és vannak lányok akiknek bejönnek a leírtak, de szerintem a többséget taszítani fogja ez a túlzott "needy" személyiség.
2020. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarok férfias lenni stb, tudom a legtöbb mai lánynak az jön be, én nem olyanra vágyok :)
2020. febr. 13. 00:38
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Egyedül fogsz megrohadni. Tudod miért? Mert MINDEN ember jobb akar lenni, te meg csak ragaszkodsz a nyomi énedhez. Nem macsónak kell lenni, nem kell kifordulni magadból...de néhány pozitív tulajdonságot magadra szedhetnél...senkitől nem várhatod el, hogy egy lúzerrel akarja leélni az életét.

Tudom nyers vagyok és rohadjak meg, de felnyílhatna már a szemed. Én nem bevásárló listával kerestem magamnak barátnőt és lám, a barátnőm kedves, törődő, nem magamutogató stbstb

Talán kezdhetnéd magadban a hibakeresést, mert BIZTOS hogy segítene, ha legalább egyetlen dolgon változtatnál. Pl ahogy az 1. is írta, hogy ne akarj meghalni egyedül, mert ez rohadtul visszataszító.

Peace

2020. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarsz férfias lenni? Az nagy hátrány pasiként, pláne, hogy a lányok nem barátnőt keresnek maguknak. Amúgy ez a megakarokhalni srácként is taszító egy lányban, nemhogy fordítva. A lányok a biztonságot is keresik többek között egy kapcsolatban, itt minden elmarad, ráadásul le is húznád csóri lány lelkivilágát, szóval ne csodálkozz, ha nem vagy érdeklődés felkeltő a lányok körében.
2020. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Szia

Én eléggé hasonlít rád és az aki bejön ő meg még jobban ilyen. A többiek mondták hogy legyél férfiasabb, én ezzel nem feltétlenül értek egyet mert ha nem akarsz megváltozni az azt jelenti hogy szereted önmagad és az jó. Viszont az hogy nem tudsz boldog lenni egyedül vagy a családoddal az nem jó azt írod ezen nem tudsz változtatni, de muszáj.

2020. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. A többit nem olvastam el. Nem szeretem magam, de azt amilyen ilyen téren vagyok azt igen, tudod miért? Mert tudok SZERETNI és hűséget tartani
2020. febr. 13. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne számíts így semmire.Egy lány értéket keres egy fiúban.Benned mit talál,ahogy olvasom,kifejezetten még okos sem vagy.
2020. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Marcell000 ***** válasza:
72%
Aki férfiasabb, ad magára és nem kislány lelkű, ő is tud szeretni, hűséges lenni megsúgom :)
2020. febr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vagy túl jó kapcsolatban édesapáddal.
2020. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen homokosok komolyan ilyen "válaszokkal" trollkodnak? Nem is értem, az ilyenek mit keresnek egy ilyen oldalon..
2020. febr. 16. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!