Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akivel szoktam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel szoktam szemezni a buszon, de nem tudom a nevét. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hiába keresem facebookon meg instagramon a lányt és nézem végig az ismerőseimnek az ismerőseit, meg kérdeztem róla pár embert, egyszerűen nem sikerül megtalálnom. Amikor busszal jön akkor mindig nem messze ülünk egymástól és szemezünk több másodpercig és nagyon tetszik nekem. Esetleg valaki tudna valami jó ötletet mondani, hogy hogyan szolitsam le?

2020. febr. 22. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látom, te is erre szoktál utazni, hova jársz suliba? És jó? Majd te is elmondod, hogy te hová és az milyen. És már el is kezdtek beszélgetni. Látszik a szemén, hogy érdeklődik-e irántad.
2020. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Menj oda hozzá beszélgetni és kérdezd meg a nevét.
2020. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Én is hasonló cipőben járok, csak lányként. :)

Ha van rá módod ülj le mellé, és szerintem nyugodtan kezdj el vele beszélgetni bármiről. Ha látod milyen zenét hallgat akár arról, de ha szemeztek, és úgy érzed kölcsönös a kedveltség, akkor tényleg nem számít, mit mondasz neki.

Esetleg ha ugyanarra van a sulitok és látod, hogy merre megy, az is egy egész jó kiindulópont lehet a keresésben. Sok sikert! :)

2020. febr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsiságból, sikerült valami előrelépés? :)
2020. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg találtam facebookon de kiderült hogy nincs esélyem nála
2020. márc. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!