Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyíregyházán milyen lehetősége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyíregyházán milyen lehetőségek vannak szórakozni csajozni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy ilyen szórakozásra 19 éves vagyok, sóstóhegyi a környéken lenne jó és fontos hogy lehessen csajozni normális lányok legyenek ott
2020. márc. 17. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Koronavírusról hallottál? Tegyél féket a libidódra egy időre.
2020. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak annak a szerencsétlen vírusnak neve is...

Több mint 30 fajtája ismert

2020. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon sajnálom a mostani 17-19 éveseket. Most kezdenétek az életeteket, érettségiznétek, továbbtanulnátok, megtalálnátok a szakmátokat, a helyeteket a világban, a szerelmeteket, az intimitást, jól éreznétek magatok, élveznétek a felnőtt életetek első éveit. Erre most mindent lejegel a vírus. Értem, hogy frusztrált vagy, együtt érzek veled. Arra kérlek, légy türelmes, bírd ki. Kínában 4 hónapig tartott, szerintem itt sem fog tovább. De legrosszabb esetben is 1-másfél év múlva (a vakcina piacra dobására) visszaáll az élet egy normális ütembe szerintem. Mindenkinek rossz most, de ki kell bírnunk, megmaradnunk embernek a nehéz helyzetekben is. Beszélgess, keress lelki támaszt, hívj fel egy segélyvonalat. Kitartást neked!
2020. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!