Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúkat tényleg csak az érdekli?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat tényleg csak az érdekli?

Figyelt kérdés

Beszélgettem pár sráccal "ismerkedés" címszó alatt, de nagyon elkeserít, hogy mindegyiknél ugyanaz lett a végkifejlett. Van aki nem húzta az időt és az első vagy második kérdésével rátért a "lényegre". Van aki csak kicsivel később. Pedig állításuk szerint ők komolyan ismerkedni szerettek volna... Hát nekem nem úgy tűnt. Nem vagyok befásult, nem tabu téma nálam a szexualitás meg stb.de nem feltétlen szeretnék szinte vadidegen fiúkkal erről beszélni az"ismerkedés"során. Számomra az ismerkedés nem ezt jelenti. Én arra vagyok kíváncsi hogy miket szeret vagy nem szeret az illető, milyen a személyisége meg stb. Szóval úgy teljes egészében a másik félre. De sajnos a fiúknál nem ezt tapasztalom, nulla érdeklődés... Kivéve.. Arra a bizonyosra 🤣


Tényleg csak erre megy ki a fiúknak? 😔


Remélem érthető amit írtam..csak kicsit csalódott vagyok..nem is érdemes interneten próbálkozni?



2020. márc. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.


És sajnálom hogy csak ilyen emberekkel találkoztál.


De pár fiú alapján hogyan szeretnél a kollektív nemre igaz állítást megfogalmazni? Gyenge lábakon áll a kijelentés.


Legyél nyitott, művelődj, és légy boldog ^^

2020. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem...
2020. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok az a fiú aki minden lányra mászna ráfele. Nincs értelme szerintem annak, hogy arra kell törekedni, hogy mindent megdugni ami él és mozog.

A szex szerintem úgy jó, ha van mögötte érzelem.

Oké hogy jó érzés meg minden, de nem ez a világ legfontosabb dolga.

2020. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon mély és erős érzelmi kötődés után vagyok csak képes szexuálisan vonzódni bárkihez is, és 1 embernél több iránt így nem is tudok érezni... Az pedig a másik dolog hogy szerelmes is nagyon nehezen tudok lenni, eddig egy ember van akire azt tudom mondani, hogy szeretem, előtte nem is volt egyáltalán senki. Szerencsére ő is így érez és a barátnőm🥰

Mondjuk igen, érzelmileg eléggé bonyolult vagyok ilyen téren, de ezzel is példa vagyok, hogy nem minden fiú ilyen.

Mondjuk fura, hogy míg magamat rondának látom, addig a lányok egy része jóképűnek😅 De ők nem érdekelnek, hűséges maradok a páromhoz:)

Az viszont tagadhatatlan, hogy a fiúk 90%ára ez amit írtál biztos igaz:/

17/F

2020. márc. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Azért az bíztató és jó látni, hogy nem minden fiú ilyen...csak nekem nem volt szerencsém. :(


Nektek viszont sokaig utolsoo! 😊

2020. márc. 18. 21:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki interneten ismerkedik, az általában (99,9%-ban) szexet akar. Érdemesebb lenne a valóságban ismerkedned.

Hány éves vagy? Miért gondoltad, hogy jó ötlet neten ismerkedni?

2020. márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A-a. Én csak ilyen spontán dumcsizásokat szoktam neten csinálni :D Olykor meg én csalódok a csajokba,hogy milyen merevek,meg uncsik,akarnak beszélgetni de közben meg nem is. Hiába hozok fel raklapnyi témát,nem hat
2020. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem az érdekel hogy a lány ne legyen magamutogató, ne legyen tele fiu ismerősökkel, ne legyen egy flegma tuskó.

Legyen hűséges őszinte és fogadjon el, törődjön velem. És akkor én tudom biztosítani az örök szeretetet és hűséget. De ez már egy lánynak sem kell. Plusz a mai trash világ..

19f

2020. márc. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!