Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az aszociális szó mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aszociális szó mit jelent? Kikre szokták mondani?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Arra szokták mondani, aki visszahúzódó, nem kedveli a társaságot, nem érdeklik mások.
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barackoshányás ***** válasza:
89%
Ugyanarra használják, mint tévesen az antiszociálist, ezt pedig az előző leírta, én csak villogni akartam, hogy tudom, mi a különbség a két szó között
2020. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Olyanokra mondják akik nem szeretnek emberek között lenni. Illetve ha szeretnek is, de nem akarják kivenni a részüket a különféle társasági tevékenységben. Illetve ha neki nem lesz hátránya belőle akkor nem akar semmit a közösség javára felajánlani. Lehet ez valmilyen csoportos munka, vagy anyagi felajánlás, esetleg csapatépítő. De akár a sport is ide köthető, nem szereti a csapatsportokat, max 1 fővel élvezi a mozgást de inkább egyedül lenne.

Ennélfogva az ismerkedés nehezebben megy neki hiszen kevésbé rendelkezik azokkal a készségekkel amik a társasági élethez szükségesek.

Én is ilyen vagyok, bár nem tini kategória. Remélem tudtam segíteni.

2020. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ruby04 ***** válasza:
ez miért a tini párkapcsolatok csopiban van? Én 45 éves vagyok, nős, van egylányom, de rajtuk kívül senkit nem akarok látni. Ezért leszek még depressziósabb, ha nem én nyerek a lottón, mert hakapnék 3 mrd-ot, olyan helyre költöznék, ahol 4-5 évente,ha látok egy idegent.
2021. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!