Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés
Egy éve voltam a Premier Outlet születés napi VIP gála estjén. Ott találkoztam egy nálam fiatalabb (én 16 voltam) lánnyal. Amint először megláttam nem tudtam levenni róla a szememet. Egy barátnőjével volt ott és nem tudom hogy az ő apukájával vagy pedig a barátnője apukájával volt ott. Az apukám ismeri azt az apukát akivel ott volt. Kezet fogtam az apukával is és a két lánnyal is. De sajnos nem emlékszem a nevére mivel annyira azon járt az agyam hogy mennyire gyönyörű. Hogyan találhatnám meg? Felmerült hogy kérdezzem meg apukámat, de sajnos én nem vagyok ilyen nyílt még hogy szerelmi dolgokról beszéljek vele. Hogy találhatnám meg 1 év után?

2020. ápr. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Keress rá arra akivel volt az ismerősei között biztos ott lesz. De amúgy az lenne a biztos hogy ha az apukádat kérdeznéd, nem muszáj megmond a pontos okát, csak kerülgesd meg valamilyen indokkal. Megérné ha egy éve nemtudod elfelejteni :)
2020. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, a barátnője nevére sem emlékszem
2020. ápr. 28. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Probald csak ugy felhozni a temat apuddal, hatha kiboki a nevet.
2020. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Apud ismerősei között a férfiak közt keresd meg a férfit. Ha tudod a nevét, az a legjobb, rá tudsz keresni erre. Ha nem, azt ajánlom, kérdezd meg apudat, mondjuk, hogy egyik nap láttad a neten stb, hogy is hívják.

Ezután a férfi ismerősei közt keresd a lányokat, valószínűleg nem lesz nagyon sok fiatal lány ismerőse, szóval csak ki kell keresned a lányokat. Ha az egyiket megtaláltad, a másik is hamarosan meg lesz;)

18L

2020. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a férfi nevét sem tudom, és sajnos már az arcára sem emlékszem annyira. Csak annyira emlékszem, hogy kövér volt.
2020. ápr. 28. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is érdemes lenne apukádat megkérdezni, hátha még segítene is benne. Amúgy miért csak most, egy év után szeretnéd megtalálni?
2020. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!