Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti adnátok esélyt egy lelki problémákkal küzdő lánynak?

Figyelt kérdés

Egy olyan lánynak akinek nehéz gyerekkora volt, bántották az iskolában ezért nincs sok önbizalma, nem szereti magát. Szomorú mert magányos és senki nem érti meg.

Visszahúzódó de ha valakiben megbízik akkor jól tudja érezni magát vele.

Lehet hogy egy ilyen lányhoz hasonló fiú illene de kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban.



2020. máj. 15. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2020. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
gondolj bele, ha összejönnétek, lenne több önbizalma, szeretnéd (feltételezem), neki is jobb lenne, arról meg nem tehet, ami anno vele történt, ezért éreztetned kell vele, hogy mindennél fontosabb a számodra
2020. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tapasztalatból tudok beszélni: terápia nélkül nem, csak rámvetítenéd a traumáidat és a fel nem dolgozott problémáidat, teljesen mérgezővé téve a kapcsolatot. Elképzelhető hogy olyan súlyos valaki állapota, hogy párkapcsolatra is alkalmatlan és sajnos lehet már nem visszahozható.
2020. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Adnék neki szívesen
2020. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút, ahogy 3-mas is mondta. Akkora öröm lesz, hogy általad virágzik ki, senki sem tudja elképzelni. Próbáld meg mindenképp :)
2020. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
igen, mert én is ilyen vagyok, de ő nem adna nekem esélyt
2020. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van ilyen pár az ismeretséfi körömben.

A lánynak lelki problémái vannak, rossz családi háttér, szociális szorongás, az iskolában is sokat bántották (ezektől függetlenül nagyon erős és kitartó lány) kb egy éve összejött egy haverommal és azóta csak úgy ragyog. Iskolát váltott, versenyekre jár, ahol jól teljesít, mindig boldog, jól érzi magát a bőrében.

Persze néha még meginog, vannak érzelmi kirohanásai (sírás, régi sérelmek felhozása) de haverom mindig ott van mellette és mindenben támogatja.

2020. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!