Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy lány aki nagyon tetszik de az anyja nem engedi ele sehova,viszont annyira tetszik,hogy képes lennék beszökni hozzá.Az érdekelne,hogy ti mit tennétek a helyemben?(Bár ez szerintem kissé beteges de a facebook-on megnyitom a profilját és a képre verem ki,pontosabban a lány arcára)

2020. máj. 21. 05:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszínte kérdés legalább...

De szerintem ne szökj be hozzá, mert abból semmi jó nem származhat. Légy türelmes vagy csak kérdez rá egyszerűen, hogy valóban az anyja nem engedi el sehová, vagy csak ő nem akar találkozni.

Minden jót, és ha lehet ezt mondani... jobbulást!

2020. máj. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szökj be. Csak rontasz a helyzeten.
2020. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes beszökni

2 ok miatt se:

1. A lánynak eleve fura és kínos lenne hogy "Helló" ott vagy

2. Szerinted ha megtennéd, ezek után nem lennének vele még szigorúbbak? Csak gondolkozz kicsit


Az utolsó zárójeles mondatra pedig nem is reagálnék


Írj vele, ismerd meg, aztán próbáld meg, hátha elengedik valahová

2020. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

"(Bár ez szerintem kissé beteges de a facebook-on megnyitom a profilját és a képre verem ki,pontosabban a lány arcára)"

Beteg vagy. Pszichológust és jobbulást!

2020. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ezt az utolsó mondatot minek kellett közölni? Semmi köze a helyzethez...
2020. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok:

Igen, szerintem is felesleges volt, de nem kell leszólni


Egyszerűen szemet kell hunyni felette és pont, kész

2020. máj. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!