Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem barátnőt szerezni? Hogyan lenne rá esélyem?

Figyelt kérdés
Az eddigi kiszemeltemről kiderült, hogy már van barátja. (Várjak rá?) Most eléggé lehangolt vagyok emiatt. A helyzet az, hogy vidékről járok be iskolába és a barátaim is ott vannak. A bejárás miatt viszont kevés időt tudok társaságban tölteni, (sajnos tanítás után indulnom is kell, hogy emberi időben haza érjek) meg amúgy is ilyen téren nehezen megy nekem az ismerkedés. Sajnos nehezen megy az is, hogy valakivel olyan beszélgetésbe kerüljek, ami mindkettőnket érdekel. A legtöbben csak a telefonos játékokról tudnak beszélni, ami nagyon nem az én világom. 17F

2020. jún. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd.. ha mással van, várhatsz rá, de az rosszabb....


Majd találsz valakit, csak most a suli elveszi az időd úgymondva

2020. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 évesen szerintem bőven van még időd.:D

És az első válaszolót támogatva én is azt mondom, hogy inkább hagyd, mert ki tudja, lehet nem is szakítanak te pedig vársz rá ki tudja meddig.


Esetleg hétvégente nincs időd ismerkedni?


Mert tuti találnál olyanokat, akik nem csak telefonos játékokról beszélnének neked :D


16/L

2020. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A helyzeten gondolkodva arra jöttem rá, hogy hiányoznak azok a bizonyos pillanatok, helyzetek, amikor csak ketten vagyunk egy lánnyal. Mármint egy sima beszélgetés, vagy akármilyen iskolai feladat, amit csak ketten csinálnánk. Akár egy szimpla ,,Szia, hogy vagy? Mi újság?" helyzet sem tud lezajlani négyszemközt. Olyan mintha sosem lehetne két ember 4 szem közt.

2020. jún. 6. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos elég nehéz megoldani, hogy valakivel csak 4 szemközt legyél. Suliban szinte lehetetlen, ha elmentek valahová kávézó stb, ott már nem annyira rossz, de ugye ott se tudtok teljesen magatok lenni. Sokat kell szervezni, de ha esetleg egyszerűen csak áthívnád, vagy te mennél át hozzá?


Mondjuk most itt lesz a nyári szünet, az alatt talán régebbi lány barátaiddal is tudnál találkozni, vagy találni magadnak valakit.

2020. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán a hétvége jó lenne. Bár a legjobb egy "véletlen" találkozás lenne. Sajnos ez elég nehéz mivel nem egy városban lakunk. Remélem a nyáron pl. Balatonon vagy valami nyári programon futnánk össze.
2020. jún. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!