Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, miért offolnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért offolnak mindig?

Figyelt kérdés
1hónap múlva töltöm a 18-at és még sose volt párkapcsolatom, randin se voltam soha és semmi dolgom nem volt soha fiúkkal. (Azt se mondanám hogy csókolóztam már, egy fiú barátommal történt egyszer, de az csak hülyeségből és nem szerelemből, de “igazi” csókom még sose volt, ami tetszésből történt volna).Tudom fiatal vagyok előttem az élet. Eljárok itthonról, ismerkedem, nagyon nyitott vagyok, sok barátom van, fiúk is. Elvileg ronda se vagyok xd Nem vagyok az az anorexiás nádszálvékony modellalkat, elvileg pont jó vagyok. Szóval nem tudom mi a baj velem, de még soha senki se “nyomult” rám vagy hívott el akárhova, közben a barátnőim egyik fiútól a másikhoz futnak (nyilván túlzok) én meg adom nekik a tanácsokat a nulla tapasztalatommal. Türelmes vagyok és megértem, hogy majd eljön az időm, de nagyon zavaaar:D és nem vagyok az a típus aki r*banckodik bulikban és csak úgy rámegy fiúkra. Valami tanács mit csinálhatnék jobban? Komolyan megkattanok nagyon úgy érzem nem jó nekem egyedül és kell mellém valaki:(

2020. júl. 19. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az nem riba”nckodás, hogyha valaki megtetszik odamész beszélgetni. Nyugodtan menj oda.

Egyébként ebből a néhány mondatból nem tudhatjuk meg, hogy csak a szerencse került el vagy tényleg van valami baj veled.

Ezt azoktól az emberektől kérdezd akik ismernek téged, mint személyt.

16F

2020. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem vagy érett egy kapcsolathoz, mert még lelkileg nem vagy hozzá elég stabil és ez átjön, ezért offolnak.
2020. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
ne idegeskedj :)
2020. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
én 31 multam még sose volt barátnőm,igaz nem is keressek barátnőt,néha vágyok szexre,de ugy anyira nem rosz hogy keressek barátnőt,majd ha szerelmes leszek jarok majd akor valakivel meg akor elvesztem,fiatal vagy ra ersz meg a parkapcsolatra
2020. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Türelem rózsát terem! Ha 20 évesen tálál rád az első szerelem, hidd el jobb lesz neked, mint aki 16 évesen már túl van a 10. komoly párkapcsolatán!
2020. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es troll.


Amúgy, meg járj társaságba, ismerkedj egyszer úgy is rád talál a szerelem. Én 21 éves szingli vagyok.

Türelem csodát teremt. ;)

2020. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélgess, ismerkedj fiúkkal. Legyél egy kicsit nyitottabb, "perverzebb". Ezt úgy értem, hogy azoknak a fiúknak, akiknek lenne esélye nálad, tégy utalásokat. Néha egy-egy elszólást csak. Az se baj, ha tudsz a srácra hatni. Én például meg tudon őrülni egy olyan lányért, aki képes a legnagyobb hülyeségbe belerángatni, és képes lelkizősebb napokon ott lenni velem egyaránt. Persze egy kapcsolat ennél sokkal többről szól, de a lényeg, hogy legyen önbizalmad. Hogy legyen egy olyan kisugárzásod, ami vonzza az embereket. Ehhez pedig nem kell semmi, csak az hogy jól érezd magad a bőrödben. Hogy amit érzel és teszel összhangban legyen veled.

Egy önbizalomhiányos, önutáló, vagy mondjuk egy beképzelt pi... számomra(!!!) egyáltalán nem vonzó.


Saját tapasztalat, fiúként:

'19 elején elkezdtem járni pszichológushoz, és az előtt is igyekeztem megismerni, fejleszteni önmagam. Előtte, 18 évig közelében se voltam annak se, hogy valakinek egyáltalán bejöjjek, kapcsolatról nem is beszélve. A szakember annyira sokat segített nekem, hogy azóta jól érzem magam a saját bőrömben, tudom mik a határaim és ezeket igyekszem bővíteni. Volt egy óriási problémám a kezdetekben, de ezen az első barátnőm nagyon sokat segített. 1 hónapos kapcsolat, a lány egy energiavámpír volt. Mégis olyat tett velem, ami nagy segítséggel volt a személyiségem fejlődésében. (privátban leírom h mi ez az egész, ha érdekel valakit) Őt állítása szerint az vonzotta, hogy más vagyok mint a többi srác stílusban, viszont mégis magabiztos. Ekkortájt még közel se voltam elég magabiztos, de a kisugárzásom ezt tükrözte. Ugyanebben az évben volt még 2 egyhónapos kapcsolatom. Pedig nem vagyok csajozógép eskü. Nincs jó szövegem, nem vagyok adonisz, egyszerűen csak jól érzem magam a bőrömben. Szerintem ez a dolog nyitja. Érezd jól magad, őszintén!

2020. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem leírni, hogy ne parázz rá. Bőven van időd, nekem is 19 évesen volt először kapcsolatom. Inkább a minőség híve vagyok, és semmi mást nem akarok, csak egy normális kapcsolatot. Viszont eddig csak egyhónaposak jutottak nekem. Viszont így jobban tudom, hogy mi az amit elvárok, és adni tudok egy kapcsolatban. Szóval ha egyszer össze is jön majd neked is, ne légy teljesen letörve ha hamar vége. Be positive! (not for covid-19, or HÍV)
2020. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Thispain ***** válasza:
54%
Egy felmérés alapján az emberek 99%-a szeret gombokat nyomogatni. Mivel rajtad az "On" gombot már benyomták, így egyetlen megnyomható gomb nagy valószínűséggel már az "Off".
2020. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!