Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan folytatnátok a beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytatnátok a beszélgetést egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet, hogy egy nagyon fullos lánnyal jobbra húztuk egymást tinderen! És a leírásában benne volt, hogy ne kezdj "szia mizuval" illetve, hogy csak komoly kapcsolat érdekli. Több leírása is volt, de sajna tovább nyomtam vénetlenűl pedig lehete előnyöm is lehetett volna belőle!

Oké akkor azt tudom, hogy vagy csak szimplán egy Sziát vagy szia hogy vagyt fogok írni. Vagy esetleg még mellé írom, hogy lenne e kedve ismerkedni. Bár ez tinderen egy jobbra húzás után hülyeség lenne szerintem. Azt nem tudom, hogy az első szavak, mondat után miket írjak. És hogyan vigyem át a beszélgetést pl a személyes témákra. Igazából már beszélgettem lányokkal. De pl a szimpla Szia mizuból könnyebben ki tudok hozni jó beszélgetést! És ezt a csajt nem akarom elveszteni. Mert én ilyen szép lányt még nem nagyon láttam. 19 éves de 16-nak nézz ki! Na meg pl a szeme is gyönyörű szép még ráadásul kék is. Az arca az a tipikus tinis, cuki természetesen szép. Na meg a majdnem fenék középig érő hosszú, szép, barna haja. A testi adottságai is jónak tűnnek tehát elég csinos. A belső értékeiről sajna még nem tudok véleményt mondani semennyire! A külsöt csak azért írtam le, hogy eltudjátok képzelni milyen lányról is van szó.


A csajt megtaláltam instán is. Nincs túl sok követője. Meg nem az van kitéve az insta fókuszba, hogy hol nyaralt, meg pl új műköröm,stb. Tehát nekem normálisnak tűnik! Mondjuk a haját ki tette fókuszba. De azt nála nem is csodálom! Mert pl az olyan lányok nagyobb esélyel beképzeltek meg nehezebb esetek akiknek pl gazdag szüleik vannak vagy sokan követik pl instán. De tudom, hogy van kivétel! És nem csak ettől függhet. Pl ez a lány sem feltétlenül biztos, hogy normális. És még instán is ott van a leírásában, hogy szingli. Persze ez nem jelenti azt, hogy könnyű eset! Azt remélem ,hogy pl a távolsággal nem lesz baja 100km van köztünk kb. Tömegközlekedéssel 2-3 óra az út. Kocsim még nincs. Az a gáz, hogy viszont pont ebben a korosztályban. Sok lány még ha tudatalatt is. De valamennyire talán elvárja egy fiútól, hogy autója legyen..

19/F



2020. aug. 10. 10:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És igazság szerint én magamat nem is tartom olyan jó palinak! Mint amilyen jó csaj ez a làny!
2020. aug. 10. 10:59
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
szerintem próbálj minél kevesebbet írni, mert ezt fájdalom olvasni
2020. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ok de 20 percel ébredés után tettem ki a kérdést!
2020. aug. 10. 12:19
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Így két órával ébredés után is fájdalmas amit írsz.
2020. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Nekem meg az nevetséges, hogy annyira próbálsz belém kötni, hogy már magadat égetted be :D. Gondolom most mész és keresel helyesírás hibákat hátha találsz 1-2 db-t. Illetve a jelenlegi ebbe is bele próbálsz kötni. Lehet még arra a szintre is lesűlyedsz, hogy azért be szólj, hogy az előző mondatba. Az legyen baj, hogy oda írtam "Ok de" mert nekem éppen olyan kedvem volt!


Koma csináljad! Legalább jót röhöghetek/röhöghetünk rajtad. Az ilyen szánalmas embereken már csak szakadni tudok. Ja te gondolom minden hiba nélkűl tömören letudsz írni bármit. Akár félálomba is ! Vagy talán lehet azzal jössz nekem, hogy biztos felszines vagyok. Akkor még tudatlan is vagy, nem értelmeztted a kérdést. Mert a belső is számít legalább ugyanannyira. Csak a csajt nem ismerem még nem is beszéltem vele. Ezért írtam csak a külsejéről xD!

2020. aug. 10. 12:57
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Mamma mia
2020. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

LOL. Elkezdi keresek egy helyesírási hibát. Hát nem nagyon kell keresni. Komolyan nem értem. Próbáltam segíteni, erre itt leugatsz, hogy ez egyáltalán nem fontos. Ha én lány lennék, szóba sem állnék egy ilyen emberrel. Az írásod nagyon jól tükrözi a szellemi színvonalad.


A megfelelési kényszeredre már nem is reagálok. Ha szerinted tényleg én lennék itt a gyökér, akkor nem bizonygatnád ennyire.


Koma, csináljad! Én jól szórakozom. Sok sikert a csajozáshoz!

2020. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, még arra sem vagy képes, hogy egy lányt megszólíts - de másokat meg sorra fikázol...


Nem sok eszed lehet!

2020. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
13:14 Te segíteni akartál? Amikor először írtál én írtam neked, hogy nem sokkal ébredés után tettem ki a kérdést. Te meg folytattad tovább! Bódult állapotban nem fogok csak azért jobban figyelni az írásra. Mert itt vannak szánalmas emberek! Ha tényleg segíteni akartàl volna. A kérdésre válaszóltál volna! És én nem ugatok le senkit.
2020. aug. 10. 13:44
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Válaszoltam a kérdésre. Ne írj sokat, mert egyből levágja, hogy sötét vagy.


Erre meg ráfogtad a szar helyesírásod arra, hogy épp akkor keltél. Ha ez igaz lenne, akkor azóta tudták volna normális válaszokat írni, de valahogy mégsem sikerült.

2020. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!