Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintem csúnya az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintem csúnya az arcom de a családtagjaim azt mondják szép vagyok (elfogultak). Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér inkább csak vékony. A bőröm se a legszebb, sok anyajegyem van. A csajozás terén szerencsétlen vagyok volt hogy próbálkoztam de csak kiröhögtek.

Tesóm szerint nem a külsőmmel van a gond hanem azzal hogy csak tanulok aztán haverokkal piálok és ez megy éveken keresztül és hogy magammal nem foglalkozok.


Nah de komolyra fordítva a szót független véleményekre vagyok kíváncsi hogy például mivel fejleszthetném magam, változtassak e az öltözködési stílusomon stb.

Képet privátba tudok küldeni vagy csak mutatok egy fb profilt.


HA ízléstelen a kérdés akkor kérlek ne kövezzetek meg.

17/F



2020. szept. 24. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdd azzal hogy állj le a haverokkal piálással(ettől függetlenül még találkozhatsz velük).

Ha vékony vagy és rosszul érzed így magad akkor kezdj el picit edzeni.

Még ilyesmik.


Egyébként a családod mindig máshogy lát(főleg a szüleid) mint a többi ember. Szóval ha szerintük szép vagy az még nem jelent sokat.

Egyébként szerintem az anyajegyek nem problémák, attól még nem lesz csúnya a bőröd ha ápolod.


Ha gondolod küldhetsz képet és akkor még többet tudok segíteni.


17/F

2020. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Thispain ***** válasza:
100%

Szerintem a tesód arra akart utalni, hogy legyenek egyéb hobbijaid is.


Egyébként az is segíthet, ha kideríted annak az okát, hogy miért csak nevetnek rajtad a csajok. Én így látatlanban a leírás alapján a magabiztosság hiányára tippelnék, de lehet, hogy más az oka.

2020. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem jöhet. Szívesen írok elfogulatlan véleményt.
2020. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2020. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Küldj képet ☺️
2020. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet, ha érdekel vélemény. :)
2020. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, ha kíváncsi vagy a véleményemre!
2020. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

nemtom nekem nem jonnek be az ilyen fiuk akik csak tanulnak meg isznak kezdj el gyurni meg ilyenek aztan jonni fognak a csajok te bolond

18l

2020. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek tesóddal, gondolom a reakció általában valami ilyesmi lehet: úristen (az iszogatás miatt).
2020. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet.


Szerintem az iszogatással semmi baj, amíg mértéket tudtok tartani. A baj talán az, hogy nincs más hobbid/sport, ami leköthetne a tanuláson kívül.


Az anyajegyektől nem lesz csúnya a bőröd, csak az ápolatlanságtól.


Hogy próbálkoztál, hogy kiröhögtek?


18L

2020. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!