Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre jobban azt erzem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MateCss1 kérdése:

Egyre jobban azt erzem hogy sose fog sikerulni a csajozas egyre depressziosabb leszek birom a kudarcot de nem attol akitol te azt elvarnad hogy ne azt mondja hogy nekem mas tetszik mikor egy csomot beszeltel vele es ismered is tanacs?

Figyelt kérdés
Ja es nem akarom azt a sablon dumat hallani hogy majd lesz sose kaptam olyat hogy mar aki nekem is bejott hogy he te paraszt tetszel nekem vagy bejosz pedig alapjaraton veve nem vagyok rosz pasi jo kepu vagyok mindig azt mondtak a csajok tobbsege hogy 10/7 szoval az gondolom nem rossz testem sem rossz ilyen atlagos de sportolok is neha de valamit elbaszok mindig nemtudom lehet a dumam szar de nem hiszem... Koszonet a segitsegekert tanacsokert elore is megprobalom megfogadni oket neten is eloben is ismerkedni de nem nagyon jon ossze meghat a varosba mindenki ismer mindenkit.. Szoval igy nehez is de probaljam meg hatha azt gondoljak hogy valtoztam? Vagy aztmondjak majd he ez tok jo fej lett pedig regen sokkal unalmasabb meg sablonos volt nem volt olyan egyedi mint most kb ezt a kerdest amugy most depisen irom mert hat akivel sokat beszeltem es bejon nekem mondta hogy mas tetszik jo tudom elkell engedni de nem olyan konnyu azt... De altalaban ez az erzes elmulik egy ido utan es ra irok masra masikra vagy probalkozok elobe is

2020. szept. 28. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az h azt mondjak h 10/7 az nem feltetlen ugy van, te a kepebe nyomnad egy lanynak h csunya?

Na de ne kalandozzunk elxd

Szerezzek neked csajt?😏🤣

16f

2020. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

"akitol te azt elvarnad hogy ne azt mondja"

Majd ha idősebb leszel, gyarapszik eszed és rájösz, hogy az emberek nagyon ritkán mondják azt, amit te vársz/elvársz.

2020. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne legyenek elvárásaid

tuti nem csalódsz

2020. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!