Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 eves gimis vagyok, es mar lassan egy eve magyon szenvedek, ennek oka pedig egy lany. Azt kell tudni,hogy elso evben en kellette neki, viszont o nekem nem... aztan az ido mulasaval ez a kocka szepen kegfordult. Buliban smarolgattunk mar, nem olyan reg is, tehat ne vonok ketseget afelol hogy kulsore bejovok neki. Nehezito tenyezo az hogy osztalytars, de ez tudom mivel jar, en vallalnam a kovetkezmenyeket szoval legyetek szivesek ne ezt hozzatok fel indoknak. Viszont 1 eve kb elkezdtem erezni is irnta fele valamit, es ez sajna mar egyre rosszabb. Kozeledni egyaltalan nem enged maga fele, nagyon banto dolgokat hallok vissza kaoktol amiket mondott rolam, szinte emberszamba sem vesz. Orokke veszekedes, kibekules es ez folyakatos valtakozasa. Vallottak kar neki egy parszor, soha semmi. Teljesenclesz*r, viszont a szerelem ugye nem kivansagkusor, nyilvan nem tudom nem szeretni:).

2020. okt. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
3 évesen max. ovis lehetsz, akkor viszont nem tudnál írni. Valami nem tiszta itt.
2020. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
harmad eves***
2020. okt. 6. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Engedd el a leanyt. Nem eri meg, mucsacso barmennyire is szereted

Ha nem enged magahoz kozel akkor felesleges az erobedobas, koncentralj mas csajra.

Nekem bevalik ha bejon valaki aztan jon a masik srac aki eltereli a figyelmem ( ja amugy nem vagyok meleg, en lany vagyook)

2020. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!