Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sz@rnak le a lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sz@rnak le a lányok?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy sok lány alig vesz észre, pedig csak viccelődök és beszélgetek velük. Hiába nevetnek és beszélgetnek, mégse keresnek. A másik, hogy miért nem tetszettem egy lánynak se? Olyan demotiváló,hogy soha nem láttam egy érdeklődő lányt se irántam, pedig a nemlétező önbizalmomon dobna egy kicsit.


Röviden magamról, pár év alatt hatalmas változások. Eleinte trehany és igénytelen voltam, de ez megváltozott. Elegánsan és fiatalosan öltözködök. Rendesen tisztálkodok és reggelente finom parfümöt is használok. Hajamat minden hónapban vágatattom. Fogytam és járok kondiba, ami már kicsit látszik is a fizikumomon. Belső személyiség. Szerintem semmi olyan rosszat nem mondok és csinálok, amiért ilyen boldogtalannak tűnnék. Mindig igyekszek érdeklődő és vicces lenni, ha tudok segítek. A fiúk közül mindenki kedvel és jóban vagyok. Szóval nem értem. Már kicsit besokalltam..... 18/F



2020. okt. 12. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ. Lehet rossz embereknél próbálkozol
2020. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó néhány lánnyal beszélgettem és ismerkedtem, de semmi. Sok lány egymástól függetlenül.
2020. okt. 12. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy először magadat kéne rendbe tenned??? Oke amiket leírtál de magabiztos vagy ? Szereted magad?

Kisugárzás nagyon fontos! Meg ne legyél nyomulós sem.

Engedd el a témát szerintem és ne te keresgélj aztán csak alakul vki

2020. okt. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Uncsi vagy és csóró, rusnya, ápolatlan, idegesítő, tenyérbe mászó stb
2020. okt. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
nade #4 ez nem volt valami szép
2020. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az önbizalmadat nem annak kéne hogy adja, hogy hányan és hogyan mutatják ki az érdeklődésüket feléd. Tapasztalatból szólva, soha nem volt barátom, egykorú vagyok veled, mégis magabiztos vagyok a testemben, néha még szépnek is látom magam, és biztos vagyok benne hogy előbb utóbb szembe fog jönni az, akivel összeillünk. Visszaolvasva ez egy segítségért kiáltás volt inkább mint válasz, de mindegy is.

Másrészt, attól még hogy nem megy hozzád havi szinten valaki, és fejti ki mennyire tetszel neki, meg szemezik veled meg flörtöl, ilyesmik, még tetszhettél valakinek, vagy egy csomó embernek. Ez is tapasztalatból, nekem is tetszettek ezelőtt fiúk, de egyiküknek sem vallottam be nyíltan, sőt, szinte sosem kezdeményeztem semmit. Őszintén egyetértek a #3 válasszal.

2020. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát őszinte legyek 3-es, az biztos, hogy belül is rendben kéne tennem magamat. A kisugárzásról annyit, úgy hiszem, hogy ez nincs meg mindenkinek. Mintha ezzel az ember vele születne. Nem vagyok se magabiztos, se nem szeretem magam. Már annyiszor elengedtem hosszabb időre ezt, hogy már többet nem tudom.


6-os. Lehet kicsit rosszul fogalmaztam, de nem konkrétan arra gondoltam, hogy csak ebből kéne álljon a magabiztosság. De viszont ez hatalmas löketet adna, ami utána már segítene a továbbiakban. Nem azt akarom, hogy jöjjenek oda hozzá a lányok. Csak jólesne, ha kapnék néha visszajelzést. Rengeteg ismerősöm van, akik sokszor semmit nem csinálnak, mégis hozzájuk mennek a csajok és flörtölnek velük.

2020. okt. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!