Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen és hogyan sikerült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen és hogyan sikerült először csajt / pasit szereznetek, ki és hogyan segített ebben?

Figyelt kérdés

Pl szüleitek, rokon, barát, barátnő, vagy pedig egyedül sikerült elérnetek a kívánt célt, pl internet segítségével.


Nemrég láttunk egy filmet, amiben egy fiúnak nem volt csaja, de a nővére segített rajta: a fiú nővére a barátnőjét vette rá, hogy lefeküdjön a középiskolás sráccal, innét jutott eszembe ez a kérdés.



2020. okt. 18. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

13 évesen volt 1 éves kapcsolatom azóta már nagyon sok volg

17l

2020. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is tesóm segített, csak valóban úgy, ahogy.
2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Tavaly volt és egy olyan lánybarát segített aki a csaj legjobb barátnője is volt. A mostani lányt egyedül kaptam meg.

16/f

2020. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
22, a lány mondta, hogy tetszem neki, én meg igent mondtam neki.
2020. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Segített??

Miből gondolod, hogy mindenki fogyatékos? Még dugás közben is fogják a kezedet, nehogy felborulj közben?

2020. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
15 évesen. De nem "szereztem", hanem tetszett valaki, én is tetszettem neki és összejöttünk. A párom nem a tulajdonom, nem megszereztem magamnak, mint valami tárgyat.
2020. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy házi buliban ismerkedtünk meg, én kezdeményeztem, aztán inkább ő szerzett meg, én közben lemondtam róla. 20L voltam, ő 23F egy barátnőm ismerőse volt
2020. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt egy két próbálkozás, amik rosszul sültek el.

Volt, hogy online beszélgettem majdnem fél évet az egyikkel, szóba jött a találkozás és nem jutottunk el oda. Kiderült, hogy van barátnője.

A másikkal is szinte ugyan ez volt.

A harmadikkal meg eljutottunk a taliig aztán végül nem jött össze a találka. De az a sztori kész röhej volt.


Aztán volt a suliba egy srác, nagyon normális volt. Vele sajnos megszakadt a kapcsolat, az én hibámból. Ő olyan volt nekem mint egy nagy Testvér. De a barátnőm felhívta a figyelmem, hogy ő szerinte máshogy néz rám. Meg közbe csillog a szeme. Nekem meg volt barátom. Részben sajnalom azért. Tényleg jó barát volt.


Na de aztán jött az igazi:D

Még mindig együtt vagyunk, remélem sikerül végleg egyutt maradni.

Kb 4 hónapot beszéltünk neten. Aztán taliztunk. Utána minden szombaton taliztunk, mivel ugye máshol laktunk. Elég gyorsan haladtunk mindenben, csak ugye nekem ő volt az első mindenben, fordítva pedig nem. Viszont azt nem bántam meg, hogy vele történtek meg.

2020. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első igazi kapcsolatom 16 éves koromban szövődött egy akkor 31 éves csinoska özveggyel. De egy percig sem állítom, hogy én szedtem el őt... :-))
2020. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 18 éves vagyok és teljesen úgyvoltam vele hogy majd egyszer úgyis rám is rám talál a szerelem. És igen ez az kapcsolatom. Egy táborban ismerkedtünk meg, sajnos nem nagyon tudunk találkozni, de hiszem hogy idővel minden jobb lesz.
2020. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!