Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányként más lányokkal hol/hog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként más lányokkal hol/hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy hosszabb de nem túl komoly kapcsolatomnak egy fiúval, de már régóta gondolkozom rajta h nagyon valószínű hogy biszex vagyok. Szeretnék lányokkal is ismerkedni, kipróbálni milyen egy lánnyal randizni, akár komolyabb kapcsolatban lenni, de nem tudom hol kezdjem. Valakinek ötlete tapasztalata van esetleg?

17/L (budapesti)



2020. okt. 22. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Tinderen ha beállítod, hogy lányként lányt keresel?

Asszem van ilyen opció, bár nem vagyok benne biztos.

2020. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tinder egy opció, ahogy az első is írta, plusz van sok "LGBT+ and friends" buli klubokban, Facebookon lehet keresgélni köztük. Tapasztalatszerzésnek szerintem mindkettő megoldás jó lehet, mert nem kell egyből elköteleződni, és tudsz találni olyanokat, akik nem várják el, hogy teljesen biztos legyél már a szexualitásodban. Tinderen is, meg bulikban is sok a kíváncsi lány szerintem, és azt jó tudni, hogy ugyanaz a célotok mindkettőtöknek. Ki tudsz próbálni dolgokat, tisztázni magadban, mit szeretnél, mit nem. Mondjuk azt nem tudom, hogy a korona miatt mennyire tartanak most nagyobb bulikat, meg a belépés gyakran nagykorúsághoz kötött:/ De egy próbát megér.
2020. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
52%
Ez engem is érdekelne.
2020. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!