Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Viszonylag jó külsővel találha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag jó külsővel találhatok olyan lányt aki elfogad?

Figyelt kérdés

Hamar össze tudok hozni kapcsolatokat, az ismerkedés résszel vagy mással még semmi gond. Megtartani viszont nehéz bármiféle kapcsolatot introvertáltként.

Rossz tapasztalat után, (bár már előtte is) xd inkább elutasítottam minden közeledést, de érzem, hogy így is rossz nekem.

Nem szeretnék teljesen megváltozni emiatt, de már ott tartok hogy elvárásom sincs, és csak az érdekel hogy valaki elfogadja a saját énemet is. :P


2020. nov. 1. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem is kell hozzá makulátlan külső, a belső értékek azok amik megtartanak majd egy lány mellett.

Az meg hogy introvertált vagy, na bumm. Én is az vagyok, mégis akadt néhány fiú aki nyitott felém, annak ellenére, hogy végül nem jöttünk össze.

16L

2020. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat en pont most vallottam kudarcot egy introvertalt fiunal:/ En elotte csak nagyszaju bobeszedu fiukkal randiztam de nala kezdemenyeztem aztan o is tett lepeseket es randiztunk parszor. Viszont 3. randi nagyon gaz volt mert en egyik sztoribol ugrottam a masikba mert o nem beszelt semmit nem erolkodott semmilyen temaval es ha kerdeztem is nagyon szukszavuan valaszolt... Ugyhogy ennyire mar nem volt kedvem ahhoz h mindig en iranyitsam a beszelgetest es majdnem 24 evesen ilyen tutyimutyi. En meg szinten introvertalt 19 eves vagyok. Mondjuk ezt sokan nem hiszik el, mert en fel tudok venni neha egy olyan szerepet is hogy beszedes vagyok, ha olyan tarsasaggal vagyok. Viszont mindig is felenk lany voltam, csak valtoztattam a hozzaallasomon igy mar batrabban kezdemenyezek (neg ha o ezt nehezen is hitte el) mert most jobb egy csalodas mint azon ragodni hogy mi lett volna, ha... Neked is ezt javasolom:)
2020. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem is a beszélgetéssel lenne problémám, vagyis szeretek hallgatni is ,ha van kit és érdekel a mondanivalója. :)

Szórakoztató szerepben szeretek lenni, mert legtöbbször jól megy és emiatt könnyű bizonyos helyzetekben középpontba kerülni. Ezen kívül annyira nem érdekelnek a haverok sem, régen is csak ritkán lógtam másokkal, hiába hívtak mindenhova. Azóta sokat változtam, és nem vagyok már zárkózott, de azért mégis olyan magamnak való. :S

Az eddigi partnereim vagy kezdeményezetteim voltak ilyenek, hogy semmi után nem érdeklődtek hozhattam fel bármit.

2020. nov. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!