Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet a Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a Facebookon csajozni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy megismerkednék egy lánnyal de hát van ez a vírus így a facebookon kell próbálkoznom.

A lányt nem ismerem. Miről lehet vele beszélni vagy hogyan kezdjem az egészet mert eddig ilyet még soha nem csináltam.


18f



2020. nov. 20. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én is próbálkoztam ilyesmivel, hogy egy random lánnyal össze akartam ismerkedni Facebook-on. Azt hazudtam neki, hogy ilyen statisztikához gyűjtök tananyagot, amit a tanár adott fel nekem házifeladatnak. Próbáltam ilyen humoros kérdéseket feltenni neki, melyek ilyen burkolt, flörtölős "poénok" voltak. Egyébként nem volt annyira rossz próbálkozás (amennyire emlékszem belőle, mert ez már fél éves sztori), de amikor a lány felismerte, hogy mi az igazi szándékom, elhajtott a fenébe. Szóval szerintem a Facebook-on közel lehetetlenség ismerkedni, meg talán már nem is illik (kivéve, ha ismered a lányt legalább látásból). Más emberektől is hallottam hasonló történeteket, hogy ők mivel próbálkoztak be, nekik is hasonló lett a sorsuk. És amikor felmerül ezen az oldalon egy ilyen jellegű kérdés (mint amilyen a tied), a női válaszolók sokszor le szokták írni, hogy nem szeretik, ha egy random fiú csak úgy rájuk írkál. Szóval igen, a Facebook felejtős. Állítólag az Instagramon, meg a Snapchat-en lehet még ismerkedni (amit nem tudom, hogyan kell elképzelni), de azt nem próbáltam és lennének kétségeim ezzel kapcsolatban is. Próbáld ki inkább a Tindert, egy kreatív, humoros profillal sokra lehet ott vinni.


20/F

2020. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A facen mostmár van olyan lehetőség, hogy ismerkedj meg más emberekkel. Amolyan társkereső funkció. Ismerőseid nem fonák tudni róla! Egy próbát lehet megér. KB olyan mint a Tinder csak itt mindenki a faccel van fent! Sok sikert
2020. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
0%

1. lépés: Ne.

2.: lépés: Nincs több.

[Ugyanez él GYK-ra, instára, twitterre meg a többi szrra, az egy dolog ha valami oknál fogva megismersz ezeken valakit és lesz belőle valami érdemleges de külön ismerkedésre használni... :D Főleg valami szr kamu szöveggel... még ha nem is akar ismerkedni / rohadtul nem jössz be neki akkor sem fog 2 napig alázni vagy tudom is én hanem közli, hogy kösz-passz aztán kész, teljesen fölösleges ilyen kretén kamu szövegekkel előállni mint az első.]

2020. nov. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs vele baj. Amenyibben ezzel is kezdesz, és nem titkolod el a szándékaid ahogy az 1es tette.
2020. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Az életben akármikor szeretnél valamit valakitől, akkor azt úgy lehet kifejezni, hogy kimondod amik benned vannak.


"szia. Sajnálom, hogy itt írok, de a karantén miatt csak itt van lehetőségem, és nem akarom elszalasztani hogy kozeledjek feléd. Számomra szimpatikus vagy kinézet alapján, remélem van kedved megismerkedni, hogy kiderítsük, ideális társak lennénk e egymásnak. "


Én így csinálok mindent az életemben. Egyenes, egyértelmű, és azonnal megtudom a választ a másik személytől. Ha elutasit, azonnal tudom, hogy nem szeretne ismerkedni. Nem hazudok, nem játszmazok, nem érzem hogy szükség lenne "frappans" szövegre. Az olyan flexelős ovis dolog számomra. Attól ha tudnék bedobni egy jó szöveget, nem jelentene azt hogy jó személyiségem is van, már pedig az számít egy kapcsolatban.


Bár, hallottam fiúkról, akik csak be tanulták a szövegeket mint a scriptet, és tényleg elég volt a nőnek, hogy beadja magát. De az ilyen nőkre szerintem normális igényű férfinak nincs szüksége, mert a jó nő felismeri a jó férfit, és látja ha valaki csak egy imposztor.

2020. nov. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!