Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellett volna reagaljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellett volna reagaljak erre a megjegyzesre?

Figyelt kérdés
A pasimmal voltunk a bershkaban, es mondtam neki, hogy egyszer probaltam fel egy ilyen pushupos nadragot kivancsisagbol a h&m ben, de az ritka szar bolt, kerdezte hogy az ugyan ugy mukodik, mint a melltarto mondom igen, erre azt mondja, hogy olyan kellene hordanom.... Mert hogy nincs seggem. Amit tudok hogy nincs egy jo seggem, es lehet viccbol mondta, de azert nagyon szar erzes az ilyen
2020. dec. 14. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát ilyenek ezek. Ha nincs segged, akkor az a baj, ha túl nagy van, akkor meg abba kötnek bele. Én megmondanám neki, hogy akkor ezentúl nincs keksz se. Keressen olyat, aki neki bejön és te is olyat, akinek te vagy az ideálja, ne elégedj meg alamizsnával!
2020. dec. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy roppant ízléstelen megjegyzés volt, remélem nyomatékosan szóvá tetted neki hogy ez rosszul esett. Mondd meg neki hogy ne mondjon ilyet mert roncsolja az önbizalmad. Ha ez nem érdekli akkor hagyd faképnél. Mennyi ideje vagytok együtt?
2020. dec. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet viccből mondta, akkor sehogy

de ha komolyan

akkor beszélni kéne hogy téged ez bánt

2020. dec. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2

Lassan 1 eve

2020. dec. 14. 02:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele, mi mást tudsz?
2020. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már kezd nála felszállni a rózsaszín köd.
2020. dec. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van, ha beszél vele és a csávó megígéri, hogy többet nem mond ilyet? Attól még gondolja!
2020. dec. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Lassan egy éve együtt vagytok - és a "párod" kezdi a hibát keresni testedben.

Örült, hogy kapott valakit, ám most már kezd kifelé kacsingatni.

Ha nem akarsz lapátra kerülni, neked kell őt kihajintanod.

2020. dec. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%
hát hordj olyat
2020. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Edzél rá, neked is jót tesz, meg neki is megmutatod, hogy nem kell neked push up
2020. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!