Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy anotalkon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy anotalkon es hasonló oldalakon nem lehet normalis emberrel beszélgetni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt csak unatkozók használják pillanatnyi unalmuk leküzdésére.
2021. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 oneswfanboy ***** válasza:
48%
Mert sokan, csak trollkodni járnak oda fel. Mint kb. ide is. Na de, vissza térve az anotalkra... Hát néha ki lehet fogni ott, normális csajt vagyis na én azt keresek ott mert pasi vagyok, de a java részük igazi agyhalott ez az igazság. Tegnap előtt volt egy ilyen akit kifogtam. 23 éves volt a csaj, de kb folyamatosan azzal jött nekem, hogy én miért lányként kerestem lányokat. Irtam neki, hogy azért mert ha fiúként keresek (vagyis ha a keresőbe fiút állítok be akkor az istenek se dob be egy csajt beszélgetni, de ezt nem fogta fel az agya ezt, kb ezen rágódott. Na és Phd egyetemet végzett biológus szakon az illető csaj, na szóval ennyi esze van ott a többségnek ott. Ja, meg írta nekem, hogy letámadtam meg egy bunkó fasz voltam, persze. Na szóval ezek után én oda nem megyek fel többet az biztos. Ja és csodálkozik a csaj, hogy nincs senkije se ugyan miért...Ja meg ismerkedni se akar, mert jobb egyedül...aha. Szóval ez van ott java részt, és tisztelet a nagyon-nagyon kevés kivételnek aki nem olyan az anotalkon.
2021. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Sok rajta a kanos pasi. Mindenki dugni akar
2021. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Azért a mindenki dugni akar az erős túlzás. Ne általánosíts kérlek. Én beszélgetni járok/jártam fel, de mission impossible az egész.. Olyan agyilag zokni csajokat dob be hogy az hihetetlen, na meg sokan jönnek a szerepjátékos ökörséggel. Néha nagyon ritkán el lehet beszélgetni normális csajokkal, de az nagyon-nagyon ritka. Ja és ha fiúként keresek csajt akkor várhatok akár 3 órát is nem fog bedobni egyet sem szóval kész lutri az egész. Normális beszélgetést nem lehet kialakítani a csajokkal ott ez az istenverte igazság.
2021. febr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!