Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elszúrtam.. kilehet még javítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam.. kilehet még javítani?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel írkáltunk,találkoztunk pár alkalommal való életben is. Majdnem szomszédom,közel lakik és elhívott hogy menjünk sétálni,együtt a suliba,én hülye meg mondtam hogy ok stb mindíg lemondtam minden találkozót,utána meg olyanokat is írt hogy nem érdekli akkor erőszakkal kihurcol stb azóta már nem likeol instán se,stb,viszont "találkoztunk" ő biciklizett,köszönt,én vissza,és mosolygott,tehát még lehet hogy nincs veszve,illetve tetszhetek neki? Azért nem mentem mert zavarban voltam a társasága melett,de most erőt vettem magamon,csak mostmár nem keres. :/

2021. márc. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Egy lány pont egy hasonló kérdést írt ki ide...szerintem inkább egymással beszéljétek meg
2021. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk xD lebolondozott.
2021. márc. 7. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
😂😂😂Akkor minden rendben😂
2021. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
A lány akart találkozni, de Te mindet lemondtad. Ki akart hurcolni, de Te tétlen voltál, most meg fütyül rád. Csodálkozol? Az, hogy bolondnak titulált, nem biztos, hogy komolyan gondolta, de ha nem fogadja a közeledésed - magadra vess és tanulj az esetből. Fogadd el egy lány közeledést, vagy kezd közeledni olyanhoz is, aki most még nem nagyon imponál, de idővel - ha jól megismeritek egymást - tartós kapcsolat is lehet belőle. Ez fiúkra lányokra egyeránt érvényes.
2021. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal a lánnyal beszéltem.
2021. márc. 9. 15:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma tervezek ráírni :) köszönöm a tanácsot,igazatok van.
2021. márc. 9. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!