Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szeretnék már barátnőt de most még nehezebb és gondoltam ráírok egy szimpatikus lányra instán. De ilyenkor mindig azt gondolom, hogy biztos népszerű meg velem soha nem állna le beszélni stb... szóval nehez igy egy kicsit. De hogyan lehetne megis rairni valakire? Randin már voltam ( de az is úgy hogy egy lány írt rám) de csókom nem volt még:/

17f



2021. márc. 26. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, kérdezd meg, hogy van e kedve beszélgetni. Mond meg neki, hogy szimpatikus volt, ezért gondoltad rá írsz! Csókkal meg ne törődj, én is ugyanennyi idős vagyok, azt nekem se volt. De még barátnőm se!:)
2021. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kitartást fiúk! :D én 20 éves vagyok és nekem sem volt még semmi szóval semmiről nem vagytok lemaradva :) Max nem veszitek el egy lány szüzességét de többek szerint jobb is :D Én is így próbálom felfogni.
2021. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 Köszi bátyó!:D
2021. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod a félelemre. Legrosszabb esetben nem ír vissza. Aki mer az nyer ;)
2021. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én nem hiszek az ilyen modern technológiákban mint az instantgramm, de hát ilyen nehéz időkben minden követ meg kell mozgatni hogy ismerkedhessen az ember... én megpróbálnám a helyedben
2021. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sok sikert.
2021. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom neked, hogy próbálj olyan üzenetet írni neki, ami kicsit személyesebb, mint egy "Szia! Hogy vagy? Van kedved beszélgetni?" Én lányként szívesebben válaszolok egy olyan fiúnak, akinél látom, hogy tényleg érdeklem, és vette a fáradságot ahhoz, hogy hosszabb üzenetet írjon. Mondjuk, ha tudod, hogy mi érdekli, beszélhetnél arról, vagy egy érdekes témáról, a saját szavaiddal bókolsz neki, figyelsz a szöveg helyességére. Az is beválhat, ha nem az jön le először, hogy felakarod szedni, csak barátkozni akarsz. Ez sokkal értékelhetőbb szerintem. A többi, más fajta üzenetet pedig egyszerűen csak ignorálni szoktam, mert van belőle elég.
2021. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Még mindig jobb, mint az írná: Szia! Dugunk?
2021. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És azzal mi van, hogyha ugymond ő ilyen "menőbb" nem tudom hogy fogalmazzam meg és akkor lehet amiatt nem is akar majd ismerkedni. Mert nem tudom képről megmondani ki milyen
2021. márc. 27. 15:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van, aztán meg kezdj el beszélgetni vele valami színészről, filmről.
2021. márc. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!