Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves lányok! Ti milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lányok! Ti milyen nyitásnak örülnétek,egy ismeretlen sráctól?

Figyelt kérdés

egy olyanak amiben össze foglalom ,hogy szimpatikusnak talállak , megszeretnélek ismerni


Vagy inkább egy vélemény kérős,útba igazítás pl:holl van egy kis bolt,holl a varga utca 13 (ezt kitaláltam)


(De ezt

udvariasan,választékosabban megfogalmazva )


Ez után kb egy 10 perces -beszélgetés,telefonszám elkérés


Ugyan ez igaz az elsőre is amúgy


2021. ápr. 13. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

elso.

De nem muszáj ilyeneket írni, elég hogy szia hogy vagy, hogy telt a napod stb.

2021. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha egy vadidegen megkérdezné az utcán, hogy hogy telt a napom, akkor nagyon furán néznék rá. Egy ismerkedős oldalon elmegy egy ilyen, de élőben nagyon fura lenne.
2021. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
-oké rendben,de az egy kicsit sablon,nem lenne fura?
2021. ápr. 13. 18:46
 4/12 A kérdező kommentje:

-oké 3as szerintem is de mit tanácsolsz?


Mert azt nem írtad le

2021. ápr. 13. 18:47
 5/12 A kérdező kommentje:
2esnek szolt
2021. ápr. 13. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Jobb egyenesnek lenni és az elején megmondani, hogy miért mentél oda hozzá.

Ha kamu szöveggel mész oda, akkor a válasz után kényelmetlenül érezheti magát, hogy mit akarsz még tőle. Ha egyértelmű, hogy csak le akarod szólítani, akkor meg töketlennek gondolhat. Ha meg nem egyértelmű, akkor meg lehet azt fogja hinni, hogy pénzt akarsz majd tarhálni.

Ha valami tetszik rajta, akkor azt dicsérd meg. Ha már le akarod szólítani, akkor valaminek meg kellett fognia a figyelmed. (ha tök mindegy csak csaj legyen, akkor az érződni fog és úgyis le leszel pattintva, ha a másik fél nem ugyanilyen elkeseredett)

2021. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem köszi!

Szerintem is,az 1es a jobb mert ha visza utasít,az ő baja..mert nem ismert meg,engem

2021. ápr. 13. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ajtónyitásnak
2021. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia én mondjuk személy szerint ha vki odajönne és megkérdezné h merre van ez meg az (válaszolnék de..) utánna nem folytatnám vele a beszélgetést

De ha odajönne hozzám h szipatikus vagyok neki stb.. (és nekem is az lenne) akkor utánna több esély lenne arra h telefonszámot cserélünk v vmi(:

2021. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A szemmezges,ha kicsit zavarban van az elég jel arra ,hogy tetszek neki?
2021. ápr. 14. 18:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!