Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek ennyire a lányoktól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire a lányoktól?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy úgy se kellenék neki, meg csak kinevetne stb. Ezért nem is merek ismerkedni. Meg ha egy nekem tetsző lányt meglátok akkor is leblokkolok, és azt érzem hogy sokkal kevesebb vagyok nála:(

2021. ápr. 15. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
17/f
2021. ápr. 15. 20:11
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Inkább állj magadhoz úgy, mint egy igazi nagyképű f@$z. Ha arra gondolsz, hogy minden lány csak egy-egy lehetőség külön neked, akkor hamar elmúlik ez az érzés.

De azért ne ess át a ló túloldalára!

2021. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2, hat ez jo szar tanacs xD

Kerdezo, meg ne jatszd magad, csak légy egy kicsit batrabb es nyiltabb. Es konyorgom : azt HISZED, hogy nem kellenel neki de nem TUDOD hogy nem kellenel neki. A ketto kozott kulonbseg van. Sejteni sejtheted es filozhatsz ezen, de csak akkor tudod meg az igazsagot (ami nagyon jol is tud kijonni) ha probat teszel. Ha nem probalod meg nem jutsz sehova.

Nem vagy kevesebb naluk, miert lennél? Jol nez ki a csaj, oke de ettol meg nem lesz tobb nalad nehogy azt hidd. Ha szeretnel ismerkedni es beszelgetni errol vagy ugy random az ismerkedesrol beszelgetni akkor irj nyugodtan

18/l

2021. ápr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Magamtól én is félnék ha srác lennék😎
2021. ápr. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok én is vele, elösször talán 13 évesen voltam szerelmes egy lányba, probáltam kedveskedni neki, de ő emiatt megutált, ez pedig egy nagy traumát okozott bennem és még 19 évesen sem oldódott ez.
2021. ápr. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
#5 valamiért a lányok elfelejtik, hogy nekünk is vannak érzéseink.
2021. ápr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
...
2021. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Keress valakit, akivel lehet beszélgetni. Ha elötte fiúkkal megy, akkor lányokkal már nem olyan nehéz. Ne csak a legszebb lányokkal foglalkozz, mindegyikkel! Nem a külső a legfontosabb. Ismertem olyan lányt, aki elég szép volt, de nagyon unszimpatikus vagy nem lehetett vele semmiröl beszélni.
2021. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 azt hogy érted hogy nem lehet vele semmiről beszélni?? :$
2021. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!