Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jelenlegi helyzetben hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi helyzetben hol érdemes ismerkedni? 17/f

Figyelt kérdés

Facebookon ilyen IBFF-ről próbálkozom de max flörtölés és ennyi,van,amikor az sem.Nem veszik komolyan a dolgot.Hol érdemes ismerkedni a jelenlegi helyzetben?


Ilyennel kíméljetek,hogy "Ne add fel,majd lesz valahogy",mert már ezt csinálom 5 éve és semmi.



2021. ápr. 20. 16:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és egy dolog,aki hasonló helyzetben van,mint én az az Anotalkot ne próbálja ki,ott már nem érdemes ismerkedni. XD
2021. ápr. 20. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Anotalkon ismertem meg egy lányt, igen lány volt xd nem volt kolbásza!alkalmi lett belőle pár hónapig ment, de ez is valami :D

Ha más nem akkor Badoo,Tinder,Twoo appokat töltsd le!kb esélytelen, de egy próbát megér!

2021. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezzel a gonddal küzdök. Ha gondolod töltsd le a Hoopot (ha van snaped) vagy a Yubot. Ezek sem jó appok, de hátha bejön neked.
2021. ápr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ciki vagy nem én Yubon ismertem meg a barátom. Lassan fél éve vagyunk együtt. Szóval csak ajánlani tudom.
2021. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy IBFF-es csoportban ismertem meg a barátnőmet. Lassan 4 hónapja vagyunk együtt és majdnem egy évig barátok voltunk előtte. Nagyon sok retardált van az ilyen csoportokban, de ha szerencséd van és kitartasz akkor megismerhetsz egy nagyon különleges személyt. Csak ne add fel, hasonló cipőben járok/jártam mint te. 7 éven át folyamatosan visszautasított mindenki és kezdtem elveszteni a reményt. nagyon sokáig mondtam hogy nem lehet mert messze lakunk, de meg lehet oldani mindent. A lényeg hogy ne veszítsd el a reményt. Tudom, közhelyes de tényleg. Menni fog, sok sikert és ne add fel! Lehet hogy beszélsz 1000 lánnyal és 999 visszautasít, de lesz 1 aki nem és az az 1 lesz a tökéletes. Hajrá!

17-F

2021. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak én nem tudom mi az az IBFF csoportok? Én is ismerkednék ilyen helyeken próba cseresznye alapon mert valamikor csak el kéne kezdeni. :D 20/F
2021. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hatos


Facebookon vannak ilyen. Internet Best Friend Forever kereső,IBFF. Szerintem neked is beleférhet,annyi hogy ilyen 11-18 év közöttiek a gyakoribbak,de a te korosztályod is.

2021. ápr. 21. 13:23
 8/8 anonim válasza:
57%
teso, yubo hoop esku legjobb oldalak xd meg houseparty is jó
2021. ápr. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!