Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes személyesen is találkozni netes ismerkedés esetén?

Figyelt kérdés

Törekedni kell arra, hogy minél hamarabb összehozzam a lánnyal a talit? Vagy érdemes várni, ameddig magától erre terelődik a téma?

Illetve hogy hozzam fel? És mit reagáljak, ha a lány még nem akar?

18/f



2021. máj. 2. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél tökös és hívd el. A beszélgetésből ennyit le tudsz szűrni
2021. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ezt minden héten megkérdezed?
2021. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy városban laktok és jól megy a beszélgetés akkor szerintem már azon a héten vagy a következőn mehet.

Amennyiben nagyobb a távolság, akkor megbeszéltek egy időpontot, lehet az 1-2 hónap is és akkor:)

2021. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 George34 ***** válasza:
100%
Ha a lány nemleges választ ad neked, és kifogásokat gyárt, akkor hajsd el, mert nem vagy az esete max a barátnak.
2021. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 és #4, köszönöm a hasznos válaszokat!

Szerintetek egy videóchatet (vagy sima hívást) érdemes beiktatni tali előtt? Ez növeli, vagy inkább csökkenti a tali esélyét?

2021. máj. 2. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hamarkodd el, de ne is várj vele életed végéig. Ha úgy érzed, érdeklődik irántad, akkor simán elhívhatod.
2021. máj. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

#3 vagyok.

A videó chat is nagyon jó:D Főleg, hogy tudod nem fake az illető. Plusz kiszűrődik már akkor, hogy élőben is fog e menni a beszélgetés vagy nem:D

Sok sikert kívánok!

2021. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a video chat megöli az első benyomást. Én 3-4 napnyi beszélgetés után szoktam elhívni, de "magától" erre sosem fog terelődni a téma, csak ha te elviszed abba az irányba. Szerintem az online beszélgetések részben romboló hatással vannak egy alakuló kapcsolatra, hiszen írásban nem fog megmutatkozni hogy a kémia működik-e köztetek vagy sem. Nekem már volt, hogy írásban nagyon jól kijöttem a másik féllel, de személyesen egyáltalán nem - mondanom sem kell, hogy utólag értékelve csak időpocsékolás volt.
2021. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!