Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelenthet,csak játszik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet,csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel régebben beszélgettünk minden nap,viszont már nem is

ír,felraktam egy képet facebookra pozitívan szólt hozzá,viszont ahogy észrevettem instán kikövetett,és facebookon sem tudok reagálni a képeire már amit ő rak ki,miért csinálja ezeket?


Pár dolog még : Irkáltunk,és mondta hogy menjünk együtt iskolába,satöbbi viszont én meg nem mertem elmenni(nagy hiba),közel lakunk egymáshoz. 16/F(én) 16/L (ő)


A lány egoista,de velem rendes.


2021. máj. 12. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak élvezi, hogy valaki oda van érte. Ezek az (ál)egoista lányok ezzel tartják fenn a látszatot (másoknak és maguknak is), hogy ők a legszebbek. Általában nem tarják magukat elég jónak, önbizalomhiányosak, ezért kell a megerősítés. Rajtad kersztül bizonyítja magának, hogy jó csaj. Nem akar bunkó lenni veled, mert akkor elveszítené a "rajongóját".
2021. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!