Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkről vélemény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkről vélemény?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb? Megéri? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?


17/f


Leginkább fiúk véleményére vagyok kíváncsi.



2021. máj. 13. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Valakinek biztos...nekem eddig a Tinder tetszett a legjobban csak van azért elég szarevő egy oldal az is, az hogy megnézhessem ki likeolt/matchelhessek vele 3500 ft-ot kell már fizetni,régen nem így volt.


Ja és egyébként vagy nem 100-as nők vannak ott,vagy nyomorékok be likeolnak...és ha esetleg vissza likeolsz b..nak rádírni. Neked kell valami frappánsat kitalálni,és még valamikor akkor sem írnak vissza mert csak az önbizalmukat edzik itt-ott szóval egy rakás hulladék az egész :D


A badoo stb ennél még rosszabb (szerintem ott csalnak is)


Persze van akinek innen lett párkapcsolata,de nagyon kevés olyan embert ismerek pontosan 1-et.

2021. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SIDLER22 ***** válasza:

99%-ban aki társkeresőn fent van annak megvan az oka, hogy miért nincs párja és általában nem azért mert annyira cukik vagy kedvesek.


Tinderen vissza se írnak. Ha meg igen akkor pár nap után szól, hogy sok a dolga és nincs ideje beszélgetni/ezért nem írt eddig. (Akkor minek van fent Tinderen ha nincs ideje?)


A Facebook társkeresőket felejtsd el. Tele van írástudatlan félkengyelműekkel. Én is csak szórakozni járok fel oda.


Megnéztem még pár másik társkeresőt. 18-22ig állítottam be a keresőt. 10-ből 7 lánynak már gyereke van. 20-21 évesen. És ezt büszkén hirdetik, hogy "Sziasztok Anna vagyok és van egy kislányom aki a mindenem! Ha el akarsz tartani a lányommal, írj bátran!"

Az utolsó mondatot persze én raktam oda, de kb ez a lényeg :D


Szóval nagyon szerencsésnek kell lenni, hogy egy gyerektelen, anti-szerencsétlen lányt kifogj az összes társkeresőt egybevéve. Ugyanis ezeknek a lányoknak már rég van palijuk. Társkeresőkön általában a "kiszortírozott maradékot" találod meg.


Persze nem mindig, de 99%-ban igen. Azért mondom, hogy nagyon nagy mázli kell.

2021. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tinderen szinte csak fullosak vannak. 10/4es csávóként nkm kb havi egyszer volt párom, és 1szer irtak vissza a fél év alatt, hiába talaltam ki fullos szövegeket.


Badoon főleg középkategoria van, ott nkm hetente volt párom kiknek a fele visszaírt ugyan, de néhány mondat után eltűnik mindenki.


Egyébb más társkereső meg gyűjtőhely, tele cigányokkal meg túlsúlyosokkal.


Ha nagyonjól nézel ki megéri, ha viszont nem vagy kigyúrva akkor csak a szerencsében bízhatsz.


És ne fizess elő, sok értelme nincs.

2021. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még annyi lenne a kérdés,hogy ha már valóban ennyien panaszkodnak a Tinderre meg a Badoora egyarant (nem rosszbol irom ezt,mert elhiszem mivel van azert annak oka is),akkor melyik lenne a sok kozul a legidealisabb tarskereso?


Facebook tars meg ilyen ibff keresok azt tudom,hogy nem eri meg,plane az anotalkot.Ezzel egyet is ertenek. Nem csak az,hogy retardaltak vannak ott,hanem komolyan sem veszik,plane ha tavol vagy tole.


Ekezetekert meg bocsanat. :D

2021. máj. 15. 13:51
 5/6 anonim válasza:
Hát szerintem ha tényleg hosszú kapcsolatra vágysz ne társkeresőn próbálkozz :) ismersz olyan embereket akik így jöttek össze és azóta is együtt vannak? Iskolában nincs valami csinos lány aki tetszik?
2021. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az iskolából nem akarok meg nem is sikerülne onnan,mert túlzottan nem érdeklem őket,de engem sem érdekelnek ők,tehát suli kilőve.
2021. máj. 22. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!