Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést egy olyan lánnyal aki megtetszik? 16/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Többször volt már velem olyan, hogy vonaton iskolába/hazafele menet megláttam 1-1 igen szép lányt, néha volt is olyan szerencsém, hogy velem szembe ült le, de valamiért , ha megtetszik egy lány egyszerűen leblokkolok, és nem merem megszólítani, egyszerűen semmilyen beszédtéma vagy hasonló nem jut eszembe. Volt már olyan is, hogy rá se mertem nézni egy lányra, mert olyan szép volt.Normális, kedves, rendes fiúnak tartom magam, de ha egy lány megtetszik a fentebb említett dolgok történnek velem. Mit lehet tenni ilyen félénkség ellen?



2021. máj. 25. 22:59
 1/2 anonim válasza:
93%

Próbáld felvenni vele a szemkontaktust.

Semmiképp se bámuld. Érezni fogja a tekintetedet. Ha ő is viszonozza mosolyogj rá, próbálj flörtölni.

Ha ezzel megvagy próbáld őt megszólítani. Dicsérd a mosolyát, stb.

Rá kell érezni, de menni fog a dolog.

2021. máj. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy reagál arra, ha pár másodpercre a szemébe nézel, de ne bámuld, illetve ne is kapd el hirtelen a tekinteted, ha rád néz. Mosolyogj rá vagy ilyesmi, ha úgy mimikára úgy látod, hogy kedves, szólítsd meg. Szerintem amúgy is tök lehet látni az ember arcán, mozgásán, hogyha flegma. Ha annak tünik, inkább hagyd a francba.
2021. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!