Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a magasság ami túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a magasság ami túl magas egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 18:01
1 2
 11/18 Psylocyber ***** válasza:
65%

190 centi fölött jön a magas adó. Rengeteg sporteszközt nem gyártanak csak iszonyatos felárral, kerékpár pl szét fogja vágni a derekad, vagy a pénztárcádat. Nem beszélve, hogy egy rongyos hálózsákot nem fogsz találni 200cm felett. És akkor még nem beszéltünk a repülőútról... extra láb tér extra stexért :)

Szerintem baromi előnytelen az életben, ha 2m felett vagy, saját tapasztalat. Mindig is 190 cm magas szerettem volna lenni :(

2021. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem kedves utolsó, szerintem nagyon király 2 méteresnek lenni
2021. máj. 30. 20:35
 13/18 Psylocyber ***** válasza:
58%

"nagyon nem kedves" :D ezt kifejtenéd?


de ha elolvasod és értelmezed amit írtam, akkor észreveheted, hogy azt írtam, hogy nem praktikus, nem azt, hogy "nem király". Mondjuk akinek ez "király" annak aztán magyarázhatok.

2021. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát utolsó te tuti nem vagy magas valószínűleg egy kis irigy 170cm törpe vagy
2021. máj. 30. 21:08
 15/18 Psylocyber ***** válasza:
65%
198cm vagyok tesó, de látom te szellemileg nem fejlődtél ki, nem is tudom miért vesztegetem rád az időmet. fuj baszki de gusztustalan vagy:D
2021. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Én 192cm magas vagyok. Olyan 185cm-ig nekem oké. Bár amúgy is nagyon ritka, aki annál magasabb. :D
2021. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
És 16os neked előny a magasság az eletben? Mert vannak itt olyanok akik panaszkodnak a magasságuk miatt
2021. máj. 30. 22:40
 18/18 Psylocyber ***** válasza:
60%

miért olyan nehéz ezt megérteni :D magas vagyok és atletikus, de sokszor baromira kellemetlenül érzem magam miatta, főleg amikor a nők mustrálnak, mint egy darab húst. egyszerűen az én befelé forduló személyiségem csak elbújni szeretne. Persze nem vagyunk egyformák, de szerintem testi adottságkora büszkének lenni pl nem egy kifinomult dolog. De igazad van abban, hogy lehet, hogy ha alacsony lennék akkor irigy lennék a magas emberekre. Franc se tudja.

Viszont tuti előny, mert a magas, vagy jóképű, vagy intelligens emberek általában többet érnek el az életben (pl a "szépség" gyakran korrelál a fizetéssel). Kérdés az, hogy ez hozzájárul-e az ember lelki fejlődéséhez. Kérdező gondolom te még elég fiatal vagy ezért voltál ilyen "nyers", hogy finoman fogalmazzak :)

2021. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!