Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tehát crusholok valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehát crusholok valakit hogyan mondjam el? (Lent vázolom)

Figyelt kérdés
Tehát az van, hogy crusholok egy 19 éves fiút. Én 16 leszek, július 10-én.3 év van köztünk. A fiú a legjobb gyermekkori barátom volt, folyamatosan együtt játszottunk, nagyon jó volt vele lenni. Általánosban már külön voltunk, ó kisgimibe ment, én meg végigjártam. Tahát más volt minden. De most megláttam őt (elég híres) a közösségi médiákban,és rögvest beleszerettem. Nem bírom. Mit csináljak? Vmi ötlet? Mert ez nem olyan könnyű.

2021. jún. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez a "crusholok" meg "crushom" meg hasonló hülyeségek?? Tényleg nem tudnak már normálisan magyarul egyesek?

Most azért tetszik, mert híres lett? Ezért szerettél bele? Már amennyire beleszeretés az, hogy ránézel és "beleszeretsz".

Mit csinálj? Felejtsd el és keress valakit, akibe nem 1 másodperc alatt szeretsz bele és nem a kinézetéért, hanem azért mert jól érzed magadat vele.

2021. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el találkozni, úgyis ismered régről. Mondhatod neki hogy emlékszik-e rád, gyerekkorotokban sokat voltatok együtt. Megkérdezheted van-e kedve összefutni (ezt már én mondom, hogy itt a nyár, valószínűleg elég sok ideje van). Egyébként nem szerelem ez, csak megtetszett hogy mennyire népszerűnek látszik és nagyon érdekelni kezdett.


Benne van hogy nem fog elmenni veled, de lehet igen, ezt nem lehet tudni.

2021. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
#1 16 éves, normális hogy ilyen felszínes még.
2021. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Igen, értem én, de az, hogy gyerekkorában nem szeretett bele, pedig sokat játszottak vele, most meg miután híres lesz hirtelen beleszeret csak mert ránéz, az annak a jele, hogy mást kellene keresnie és 16 évesen fog is.
2021. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Közöld vele, hogy "Bruh, I fokin crush you, pls be ma' husbindo".
2021. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Mindegy, csak angolul beszélj, az ezer százalék, hogy hatásos minden téren... :DDDDDDD
2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt most talán mellékes az, hogy híres. Én inkább úgy veszem ezt le, hogy meglátta egy platformon, eszébe jutottak az emlékek. Meg gondolom vonzó is a srác. A 2-es leírta. 6-os meg: ha nem tud angolul kellően, akkor csak leégeti magát, mert később amúgy is kiderül, hogy megjátszotta magát a nyelvtudásával, ami esetleg nincs (bár ezt nem tudom). egyél őszinte, ha ott vagy vele. Nem mondom, hogy egyből ugorj neki, hogy már régóta bele vagy zúgva. De azért ne húzd a dolgot. Mondd el neki, azután majd kiderül, hogy neki sem vagy közömbös. Ha meg nem akar semmit, akkor kiderül.


De azért tényleg inkább a belső értékeket nézd. Ennyi év után csomót változhatott. Negatív irányba is, és a közösségi médiában nem biztos, hogy ezt az oldalát mutatja.

2021. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!