Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, bejönnek nektek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek nektek a metalheadek?

Figyelt kérdés
14-17 éves lányok, mennyire jönnek be nektek a metalhead srácok? Közép hosszú hajam van, nyak/kar/nadrág láncot hordok általában, átlagos testalkatom van, 191 cm magas vagyok, az arcom se csúnya mégis több lány lekoptatott már a külsőm miatt. Onnan tudom hogy külön rákérdeztem, nem a viselkedésemmel volt bajuk hanem a külsőmmel. Tényleg senki nem szereti a metal fan srácokat?

2021. júl. 6. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Kinek mi.
2021. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom velük. Nem különösebben ez az ideálom, de nem ráznék le ezért semmit
2021. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Csak, hogy jobb kedved legyen: [link]
2021. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
77%
Igaz én idősebb vagyok sokkal de bejönnek és bejöttek a te korodban is. Akkor sikerült is egyet felszednem, ennek 12 éve és azóta is megvan :D
2021. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, mert én is az vagyok. Bár rajtam nem mindig látszik. :D
2021. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Itt kezdődik a zene, 6-os. Ha gyenge vagy hozzá, akkor amúgy eleve miért jöttél metál kérdés alá? :D Weakling. Weakness disgusts me.
2021. júl. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

XDDD rettentoen cringe teso, inkabb ne is valaszoltal volna :D

mellesleg ne is haragudj de elmondod miert metal kerdes ez amikor a parkapcsolatok kategban van:D

2021. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

Dude, ne égesd magad jobban, mert már nekem fáj. :D Itt egy valami cringe, mégpedig a nyavalygásod. :D Inkább maradtál volna csöndben. :D


Ettől függetlenül... "mellesleg ne is haragudj de elmondod miert metal kerdes ez amikor a parkapcsolatok kategban van:D" ez részben true. Viszont azért metállal kapcsolatos kérdés, mert metalhead a kérdező. Én pedig barátságosan küldtem neki metált, hogy jól érezze magát. És látod, azóta se válaszolt, biztos vereti ezerrel a headbanget, ahogy azt kell, ha küldenek egy 10/10 metál műalkotást. :D


Erről ennyit, chief. Elfogadom én, hogy weak vagy ehhez, sokan nem bírják, csak legalább ne égetnéd magad. :D

2021. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

3mas kösz a zenét

Egy élmény volt baszatni 🤘

Küldök akkor már én is xD

[link]

2021. júl. 7. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!