Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontottam el? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el? Miért történik mindig ez?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal Tinderen, beszéltünk 1-2 hétig, aztán felajánlottam, hogy talizhatnánk. Bele is ment, igazából jó hangulata volt a dolognak(legalábbis szerintem), beszélgettünk, egész sok közös van bennünk, és a végén azt mondta, hogy jól érezte magát, és nem is láttam rajta, hogy untattam volna, vagy nem lennék szimpi neki. Még ott megbeszéltük, hogy mehetne egy második tali, azt is hogy mi legyen. Ez volt lassan 2 hete.

Azóta csak háromszor írtam neki. Rögtön miután találkoztunk, megkérdeztem, hogy milyen volt az út, meg bészéltünk pár sort. Pár napra rá próbáltam beszélgetést kezdeni, de csak ilyen 1-2 szavas válasszal elintézte a dolgot, ami eddig nem volt jellemző egyáltalán. Aztán végül ezen hétvégén, hogy ha lenne kedve talizni, akkor megbeszélhetnénk, hogy mikor. Ezt már meg se nézte.

És csak lesek, hogy mi történt... Nem hiszem, hogy bármi rosszat mondtam volna. Ha meg egyszerűen nem voltam szimpi, akkor miért nem mondta meg? Ez a bizonytalanság ezerszer rosszabb, mint ha megmondta volna, hogy figyi, taliztunk, rájöttem hogy egy csicska vagy, nem akarok többször.

Ráadásul ez már sokadik eset, hogy minden tök smooth meg jól alakul, és aztán így hirtelen a semmiből mégse. Nem tudok rájönni, mi a baj velem.:/ Akárhányszor úgy döntök, hogy nyitok valaki felé valami hasonló lesz a vége...


Őszintén, nem tudom, hogy milyen válaszokat várok, csak nekem is jól esik a lelki sz@romat kiönteni ide xd


2021. júl. 14. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenek a nők, majd megszokod.
2021. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami másik fiú is volt a képben.. engem is szívattak már meg így. Te is tarts több vasat a tűzben egyszerre. :)
2021. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról, sok nő azért nem egyenes ilyen helyzetben, mert bizonyos férfiak (nem azt mondom, hogy Te, csak hogy bizonyos férfiak) olyan nehezen viselik a visszautasítást, hogy kifejezetten primitív, agresszív, ijesztő stílusba mennek át tőle. Amikor a srác normálisan viselkedik, de miután megtudja, hogy nem akarsz tőle már többet, mégiscsak lekurváz, olyanokat mond, hogy áh úgyse kellettél volna úgyis ronda vagy, neadjisten fenyegetőzni kezd stb. ez senkinek nem hiányzik. (Megint csak nem azt mondom, hogy Te ilyen lennél, de sajnos vannak ilyenek.) Ennél egyszerűbb simán nem válaszolni, remélni, hogy a másik veszi az adást, és abbahagyja a nyomulást.
2021. júl. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy semmit, nem tudjuk milyen volt a randi. Az biztos, hogy valójában hazudott, nem érezte jól magát és nem akarta folytatni. Azért nem mondja miért, mert fél a következményektől, meg nem szokás már a másik érzéseivel foglalkozni, csak profilként néznek egymásra. Volt egy ismerősöm, aki ilyen randiknál mindig nyílt terepen beszélt meg találkát, mert kocsival előtte elment a környéken megnézni milyen élőben és ha nem tetszett neki, akkor ment is haza. Ez is általános.


Amire a jövőben figyelhetsz, hogy a következő találka ötletét ne csak felhozd, hanem már az előző után 1-2 nappal beszéld is le. Még ha nem is 100%-ig részletesen, de nagyjából legyen meg melyik nap/hét vagy hétvége. Borzalmas, de annyira értéktelen már az ismerkedés is, hogy 2 hét várakozás túl sok, addigra 2 ezer pasi ír neki és te már sehol nem leszel.


Az egész szituáció pedig röviden a netes ismerkedés velejárója, kiüresedett, elértéktelenedett kontaktok milliói.

2021. júl. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj csak egyszerűen ilyen csajokat fogtál ki majd máskor szerencsésebb leszel
2021. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!