Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sértő lehet ez egy lánynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő lehet ez egy lánynak?

Figyelt kérdés

Egyik lány osztálytársammal beszélgettem messengeren és ott tök vicces, beszédes, viszont az iskolában nagyon csöndes.

Megsértődhet azon, ha azt írom neki, hogy az iskolában mindig olyan csöndes és, hogy nem is gondoltam róla, hogy ilyen?



2021. okt. 1. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem, de inkább kérdésként tedd fel ezt neki.


Szerintem, csak nem akar felvállalni a suliban (még).

Innentől a továbbiakban próbálj meg vele a sulin kívül inkább találkozgatni pár órákra, mint messengeren írkálni, mert ha ez sem megy akkor sosem lesz belőle semmi csak facebook kapcsolat...

2021. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Mellesleg ennek semmi köze az itrovertáltsághoz, csak jólneveltebb az átlagnál, és nem viszi be a magánéletét az iskolába, mert nem óhajt pletyka tárgyává válni a barátnők/tanárok körében.
2021. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
markolj bele a púzójába egyből nem elsz csendes
2021. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is van ilyen osztálytársam, pont ugyanez a helyzet, csak mi barátok vagyunk. Én megkérdeztem tőle, hogy bent miért ilyen csendes, szóval szerintem nyugodtan kérdezd meg.:)
2021. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Iskolán kívüli találkozást ajánlj fel neki.

Aligha sértődne meg, hiszen ez nem ok a sértődésre.

Ffi.

2021. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, ha nem beszélget sok mindenkivel, hanem csendben el van.

És az is egy dolog, -külön dolog, - ha veled megy nehezen beszélgetés, csendesebb, alig szól hozzá a témához.


Na mire gondoltál?


Mert ha az első opcióra, akkor nem sok köze van ahhoz hogy Messengeren milyen, és így értelmetlen is az orra alá dorgolni

2021. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Egy kerdest meger. Szamtalan oka lehet. Az is amit az elottem irok mondanak, de szerintem az introvertaltsag is lehet ok, nalam pl az... ragorcsolok, h omg mit is mondjak...
2021. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!