Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek jó a flörtölős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó a flörtölős szövegekben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, egyszerűen nekem ez tini koromban kimaradt és nem tudom hogy reagáljam le, ha valaki közeledni próbál vagy flörtöl és ilyenkor kb leáll az agyam. Alapból szeretek poénkodni, irónikus lenni vagy csak húzni a másik agyát, de ha valakivel flörtölni próbálok, akkor túl merev vagyok ahhoz hogy jófej legyek

20/l


2021. nov. 5. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez egy természetes reakció, sok emberrel van ez így. A változást az hozhatja meg, ha sokat flörtölsz. Idővel jobb leszel benne. A másik fontos dolog, hogy ne gondolkodj közben a flörtölésen. Egyszerűen túlagyalod a helyzetet. Alakuljon minden úgy, ahogy magától alakulna, ne arra koncentrálj, hogy most flörtölni fogsz, csak beszélgess normálisan.:)

19F

2021. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Gyere, próbálkozzunk. Nekem is javulnom kéne benn, neked is. Erre legalább jók ezek az anonim oldalak.
2021. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!