Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít vissza minden lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza minden lány?

Figyelt kérdés
17 vagyok, sokoldalúan művelt, elegáns, jó kinézetű, beszélek 4 nyelven és mégis minden lány visszautasít. Én ezt nem bírom felfogni. Magamba nézek és nyilván én sem vagyok tökéletes, de nálam ezerszer tökéletlenebb fiúknak van barátnője, nekem meg nincs.
2021. nov. 7. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy egyszerűen még nem jött el az ideje.


40 éves korodban ráérsz ennyire kétségbeesni.

2021. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
19%
A gazdag elitista barom nem vonzó a legtöbb nő számára. Ennél már a gazdag bunkó is jobb, mint a BMW-s cigányok vagy a Lölőke.
2021. nov. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Túl jófiú vagy.
2021. nov. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 L.. István ***** válasza:
71%
:-DDD És akkor még arról, hogy teli vagy lóvéval és szerény is vagy meg hogy az Úr milyen bőkezűen áldott meg méretekkel még nem is beszéltél!
2021. nov. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Én mondjuk nem tudnék mit kezdeni azzal, hogy egy 17 éves srác elegáns. Nyilván vannak olyan helyek ahová ilyen ruha kell, de ha mindig elegáns az lenne bennem,hogy vele nem lehet elmenni egy parkba vagy bármi ilyen helyre
2021. nov. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Kell ám a magasság és a jó humor is.
2021. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%
Pont az a baj, hogy túl jó vagy nekik. Egy kicsit "be kell koszolnod magadat", ha a mai tizenéves csajoknál be akarsz futni.
2021. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
Mert a többség - főleg ebben a korban - nem ezt fogja értékelni. Ezzel nem azt mondom, hogy most legyél te is egy züllött, unintelligens barom, csak lehet, hogy nem a megfelelő személyiségű lányoknál próbálkozol.
2021. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Jó tulajdonságaid vannak, de ezek mellett is simán lehetsz unalmas. Izgalmas személyiség viszont anélkül is lehetsz, hogy bunkóságokat csinálnál. Aki a személyével érdekes, az visz mindent.:)
2021. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

A külső szokott a gond lenni, emellett még az, hogy túl komoly vagy, túlságosan távolságtartó. Ahhoz hogy ismerkedj, közelebb kerülj másokhoz, nyitottabbnak kell lenni. Próbáld meg hogy több lányhoz szólsz, több programra mész el, több lehetőséget adsz magadnak a pártalálásra.


Ez az "érdekes és izgalmas személyiség", amiről itt hadoválnak, egy ostobaság. Az emberek 99%-a kva unalmas, ugyanolyan életet élnek és ugyanolyan hülyeségek vannak. Másrészről meg nem fogsz a nap 24 órájában izgalmas lenni, se érdekes, egyszerűen ez egy lehetetlen elvárás. A közösségi médián elhiszem hogy könnyen lehet ezt kamuzni, csak a valóságban nincs ilyen.

2021. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!