Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az jó módszer lehet ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó módszer lehet ha egy másik lány álltal ismerem meg a kiszemeltemet?

Figyelt kérdés
10.es fiú vagyok, van egy lány akivel jóba lett lettem és az ő osztálytársa a kiszemeltem. Az jó módszer lehet ha kikérdezem őt a csajról és így már könnyebb lesz vele ismerkednem hogy több mindent tudok róla?...ja és mindezt üzenetben

2021. nov. 24. 20:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem jó a taktika mert ha esetleg tetszel neki akkor kevesebb esélyed lesz. Más témát hozz fel
2021. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legrosszabb. Egyrészről hamar leesik neki hogy mi a célod és nem lesz boldog, másrészt megindul a pletyka tőle hogy mekkora egy beszri gyerek vagy.


Jó tanács a jövőben: ne azért ismerkedj/barátkozz valakivel mert kiakarod használni, elég féreg viselkedés.


Ha az osztálytársa tetszik, akkor odamész hozzá, bemutatkozol és elkezdesz beszélgetni vele. Max. lekoptat, ami akkor is megtörténne ha "infókat" szereznél róla.

2021. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez max abban az esetben működhet, ha a lánnyal nagyon jó barátok vagytok. Minden egyéb esetben nem javaslom ezt a taktikát.
2021. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmiféle képp nem ajánlom!

Egyrészről mert mivel lány, ezért elég hamar kiszúrná a célod.

Másrészt pedig ha már olyan jóban vagytok, lehet h a csajnak bejössz, de te csúnyán össze töröd azzal, hogy "hooppsz nekem az osztálytársa tetszik"


Legyél, tökös, és itt jön a face to face és mond el neki! Ismerd meg!

2022. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!