Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem mindig olyan fiúk jonnek be, akik elérhetetlenek, vagy azt se tudják hogy élek?

Figyelt kérdés
Tehát hogy, állandóan olyan fiúk tetszenek akik vagy hiresek (magyarba) és azert inkabb nem is probálkozok, vagy olyanok akik láttak max 3× azt en lennek az utolso ember akirol gondolnák h pont nekem tetszenek. És ilyenkor képes vagyok tobb hónapig róluk ábrándozni úgy, hogy ők kajak nem tudnak rolam semmitxd szerintetek ez normális? Mert én full hulyenek erzem magam
2022. febr. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki így van ezzel. Egyébként meg kezdeményezz annál, aki tetszik. Ne várd a sült galambot.
2022. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az okát nem tudom, de elég gyakori jelenség.

"...vagy olyanok, akik láttak max 3×, azt en lennek az utolso ember, akirol gondolnák, h pont nekem tetszenek..." - Ezért érdemes odalépni hozzájuk és beszélgetést kezdeményezni. Lehet, hogy te is tetszenél az adott fiúnak.:)

2022. febr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Nincs ezzel semmi gond ,az élet része.Tipikus éretlen tini lány vagy. Jobb esetben felnőtt korodra kinövöd.
2022. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

✅ Leírhatnád, hogy 11L vagy 13L.

✅ Mert nem mindegy, hogy 13L vagy 24L :)

2022. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
És ez igy lesz egész életedben mert nő vagy, mit szólsz? :D
2022. febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21%

💔 Az ember mindig az elérhetetlen dolgoknak tulajdonít értéket.

💔 Valamiért azt többre becsüli (amúgy érthető is)

🖤 De amit már megszereztél, azt valahogy kevésbé fogod értékelni !

🖤 Aki könnyen szerelmet vall, vagy könnyen oda dobja magát, azt nem fogják értékelni.

2022. febr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!