Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szoktak visszaírni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szoktak visszaírni a lányok Tinderen?

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy, hogy hány match jön össze, mert annak a 95%-a soha nem fog írni neked, teljesen mindegy, hogy te mivel kezdeményezel. Lehet az bármilyen kreatív, ötletes szöveg, vagy valami humoros, vagy akár csak egy sima kérdés is, soha egy szót se fognak visszaírni rá.


A maradék 5% pedig visszaír ugyan, de olyankor meg inkább az jut az ember eszébe, hogy de mégis minek? Írnak naponta egy mondatot talán és ha szerencséd van, akkor az nem egy sima oké vagy aha.


Egyszer 4-5 óra alatt összejött kb 10 match és mindegyikre ráírtam szépen. 1 válaszolt és azzal is talán még két mondatig jutottam utána, mire örökre eltűnt.


Ha láthatóan nem akarnak ismerkedni a lányok, akkor mégis minek járnak Tinderre? Vagy minek húzzák jobbra az embert?



2022. febr. 11. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinder az szar nem lehet ismerkedni ott rendesen
2022. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag sok a kamu profil, ráadásul úgy vannak beállítva, hogy fizetned kelljen, ha írni akarsz nekik, de mégsincs mögötte hús-vér ember, csak egy jól megszerkesztett, vonzó leírás, meg random képek.

Nem tudom, hogy igaz-e, de ez is benne lehet a pakliban

2022. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
28%
Tul sok uzenetet kapunk
2022. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy ugyanúgy írsz, mint az összes többi férfi?
2022. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy a netes ismerkedés egy hulladék (megvannak a gyakran tárgyalt okai), de azért térjünk ki egy nagyon fontos témára. Ezek az appok nem ingyenesek, mármint maximum annak tűnnek. A szolgáltatást valamiért meg kell érje hogy működtessék, frissítsék, ami a pénz lesz nyilván.


Na most ahhoz hogy költs minél nagyobb eséllyel, bele kell frusztráljanak valamibe, ami jelen esetben kézenfekvően az kell legyen, hogy azt érezd nem kapsz elég match-et/nem írnak elegen ha nem váltasz prémiumra, ha nem pengeted a zsetont. Mondhatni szellem vagy a nők számára, ezért azt a gondolatot kell elültetni, hogy pénzzel változni fog.


Olyan algoritmusok működnek a háttérben, amik pl. elrejtik a profilod mások elől, valószínűleg van hogy az üzeneteidet sem kapják meg. Nem azt mondom hogy mindig ez van (bár ki tudja), de jelen van ez a része is.


Ez egy üzleti modell, hatalmas pénz van benne, a pszichológia pedig segít nekik kisajtolni a zsét a kétségbeesett/letört/naív emberekből.

2022. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Badoon beszéltem több tucat csajjal, abból 2vel össze is jöttem, tinderen összesen beszéltem 2vel... pedig sehol se fizettem 1 forintot se.
2022. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
53%

Én vissza szoktam írni. De nálam nem kezdeményeznek sokan. Kicsit teltebb vagyok nyilván azért. Viszont aki nagyon tetszett nála én kezdeményeztem, és már 7 napja beszélünk. 14-én Valentin napon találkozunk majd először. Szóval nem lehetetlen. Nekem őt megtalálni 4 hónapba telt kb.

Egyébként exemet is tinderen ismertem meg. Szóval ha megtalálod azt aki tényleg ismerkedni akar és kb egy "súlycsoport" vagytok akkor hajrá.

2022. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!