Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a fiúkkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a fiúkkal?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben a problémát.

Szóval, arról szól ez a kérdésem, hogy hol rontom el a dolgokat a fiúknál, miért nem jön össze nekem sosem semmi senkivel.

19 éves lány vagyok, és még eddig nem volt semmilyen kapcsolatom. Rengeteg fiú próbálkozik be nálam és nagyon sok fiúval próbálkoztam már, de mindig csak ilyen alakuló volt eddig. Valahogy sosem jön össze belőle kapcsolat, valamiért mindig abbamarad minden fiúval a dolog.

Amit tudni kell rólam, hogy az élet minden területén válogatós, meggondolt vagyok, nem mindegy ki az a személy akit közel engednék magamhoz, minden szempontból. De valójában szerintem mindenki így van ezzel valamilyen szinten. Csakazért meg nyilván nem jössz össze senkivel, csak hogy valakid legyen neked is. (Sok az ilyen divatkapcsolat ami csak látszólagos felvágás de én nem szeretnék ebbe esni). Szerintem velem semmi baj nincs, mert ahogy másokhoz meg minden dologhoz állok, magammal szemben is maximalista vagyok mindig a tökéleteset szeretném elérni és a legjobbat kihozni magamból, ami magamra nézve sikerül is. Külsőleg is rendben vagyok, szőke haj szürkéskék szem, 168 magas és vékony formás alak, edzek is teszek a külsőmért. Stílusosan öltözök. Belsőleg is minden okés, tudom magamról hogy én tényleg egy normális lány vagyok. Szerintem így nehezebb is ugyanígy normális fiút találni, mert ésszerű reális meglátásaim és elveim vannak, felismered ki a normális és ki nem, nem tudnak átvágni így nem mész bele rossz dolgokba, eleve nem futsz rossz emberekbe. Tudom magamról hogy értékes jellemem van, különleges egyéniség vagyok nem olyan mint a többi. Velem nagyon jó lenne kapcsolatban lenni ebben biztos vagyok, mert normálisan és logikusan állok hozzá mindenhez. Rögtön meglátom ha valami nem okés és inkább hagyni kell a dolgot, ha az én értékrendembe nem fér bele.

Ez így lehet szép és jó, de ezek ellenére én eléggé önbizalomhiányos vagyok. Hiába tudom hogy mennyit érek és nincs velem semmi baj, nem vagyok képes elhinni magamról hogy jó vagyok, mondhatni alulértékelem magam nagyon a viselkedésemmel és kisugárzásommal. Feszélyezve érzem magam, sokszor nem tudom magam jól érezni a bőrömben, elengedni magam. Nem vagyok szégyenlős, tudok egész laza lenni meg minden, de alapjáraton nem vagyok nagyon megelégedve magammal és ez látszik is rajtam. Szerintem talán ezzel ijeszthetem el a fiúkat. Most hiába vonzó, normális egy nő, ha feszélyezett és nincs nyitott pozitív kisugárzása, az úgy nem jól hat, taszító lehet. Egy kevésbé dekoratív nő pedig hiába nincs jó adottságokkal ellátva, ha kívülről látszik rajta a nyitottság és önbizalom, jobban felfigyelnek rá és felkeltik az érdeklődését a fiúknak, ez egy tény. Sajnos így van. Nem tudom ki hogy látja amúgy, de úgy veszem észre hogy mindig az olyanok teszik magukat akiknek semmire nem lehetne vagyis konkrétan a semmire nagyképűek nincs bennük semmi jó dolog semmi érték, AKIKNEK meg tényleg lehetne mert rengeteg pozitív tulajdonságaik vannak külsőleg is full meg normális is büszke lehet az elért dolgaira az életében, na az olyanok meg semmi, egyáltalán nem nagyképűek vagy még ők érzik magukat kellemetlenül, vagy kevesebbnek. Pedig a nagyképű büszke emberek semmivel nem többek náluk, sőt. Próbálkozok javítani a kisugárzásomon de nem nagyon megy..

Áttérve a fiúkra, nekem tényleg nem jönnek össze a dolgok valahogy nincs velük szerencsém. Az elején mindig nagyon megfogom őket és akarják a dolgot, minden egyértelműnek látszik, de aztán csak úgy abbamarad az egész és lelépnek. Annyira idegesít már ez. Hosszútávon nem tudom őket lekötni, vagy elnyerni a szívüket meg úgy rendesen a figyelmüket. Nem tudom miért lehet ez, mindig keresem erre a választ de őszintén nem vágom hogy mi van, mi hiányzik még belőlem. Pedig érdekes is vagyok, különleges a többi lánytól, mindent lehet velem beszélgetéstől kezdve bárhogy jól érzi magát velem az ember. De valami lehet riasztó bennem, nem tudok rájönni. Az is probléma még ilyen téren, hogy szinte mindegyik fiú egyből meg akar kapni (arra megy), rögtön az elején olyan szándékaik vannak, jönnek a kétértelmű megnyilvánulásaik, olcsó szövegeik, mintha természetes lenne hogy egyből le kell feküdnünk. De én nagyon nem vagyok ilyen, és pedig tényleg nem is adok egyáltalán olyan értelmű jeleket (inkább direkt figyelek rá hogy elkerüljük a félreértéseket, véletlen se tűnjek olyan típusú lánynak, nem is mondok olyanokat meg semmi). De akkor is arra mennek ezek a fiúk. És olyankor sosem tudom eldönteni, hogy most én olyannak látszom eleve külsőleg hogy olyannak néznek, vagy csak alapból ők olyanok és azt hiszik nálam is biztos nyerő lehet ez, benne leszek. Tisztában vagyok vele hogy már a legtöbb lány nagyon könnyen kapható egyből adja magát és ki is nyilvánítják, aztán ehhez már biztos hozzá vannak szokva a fiúk, így azt hiszik minden lány olyan. De hát nagyon nem, én ilyen elérhetetlenebb vagyok és szerintem ez a jó. Ha én fiú lennék biztos az ilyen lányok vonzanának, a könnyen kapható kateg nem érdekelne, akármennyire kényelmes is. Szerintem jobb ha egy lányért inkább tesznek, és ha úgy alakul hogy minden jó akkor nyilván lesz értelme az egésznek, komolyabb szinteket lépni. Azt amúgy tapasztalom is magamon hogy az olyan lányoknál én sokkal jobban megfogom őket jobban felfigyelnek a személyemre így, mert ez tetszik nekik, de aztán gondolom belefarádnak ebbe hogy lassabban lehet haladni velem és nem adom magam rögtön. A legtöbb fiúnak valami lazább dolog kell, az meg nem én leszek. De az is lehet hogy azt gondolják csak játszok velük, húzom az agyukat, ez meg nem esik jól az egójuknak és ezért inkább az olyan lányokat keresik akikért semmit nem kell tenni mert adja magát a dolog és jó csávónak érezheti magát teljesen. Így belegondolva, ez a leglogikusabb magyarázat erre😅 Lehet tényleg ez van velem.

De nagyon belefáradtam már hogy hiába alakulnak jól a dolgok az elején, beszélgetünk találkozgatunk, úgy érzem végre lesz valami komoly kapcsolat belőle, egyszercsak annyiba marad. Én ezt nem értem, olyankor nagyon rosszul esik.

Légyszíves írjátok le a véleményeteket, segítsetek mert egyedül vagyok az ilyen gondolataimmal.

Köszi ha elolvastad és írsz



2022. febr. 15. 23:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bekepzeltnek tunsz nem nagyon de pont annyira mar erzodik az irasodon, meg naivnak de ez a korodban normalis.


Fiatal vagy meg, lehet meg rengeteg kapcsolatod, ha sokan probalkoznak, akkor csak rajtad mulik mikor, nem hinnem h mindig a fiuk akik megszakitjak a kapcsolatot.


Nagy valoszinuseggel elerhetetlen vagy a ferfiaknak szuksege van megerositesre senki nem akar pincsi kutya lenni es futni vki utan akirol azt erzi h le se szarja.


Aki normalis kapcsolatra vagyik az meg foleg nem teper annyit, hiszen egy normalis kapcsolat nem lehet egyoldalu, es ha mar ismerkedeskor ez latszik akkor menekulnek.


Ne a romantikus filmekbol vedd a mintakat, ahol ugy kaparnak a noert mint jegen a diszno, gondold el h ha vki nem jon be neked es az viselkedne igy az mennyire lenne kellemetlen.


Az is lehet hogy rossz embereket fogsz ki de ha nagy mintabol senki se jo, akkor erdemes onismeretet tartani.


Hogy pozitivat is mondjak eleg okosnak tunsz szoval biztos kepes leszel fejlodni ezen a teren is, es biztos talalsz vkit.


Mondjuk a szerelem sok mindent felul ir, akkor meg nem szamit h mennyire vagy okos es probalsz helyesen donteni. Van egy olyan erzesem is h nem nagyon voltal meg szerelmes, inakbb csak keresed.


Mindenesetre sok sikert es kitartast a parkereseshez. (24f ha ez relevans)

2022. febr. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%

Hú elég hosszú volt, de érdekes szóval el olvastam :d na a válasz lényegesebb egyszerűbb (és egyébként le is írtad) a legtöbb lány azonnal le dobja a bugyit ha tetszik nekik egy srác, aztán ezekből van a legtöbb divat kapcsolat, amit te nem keresel....egyébként nem mindenkit (engem kifejezetten) nem vonz ha egy lányról süt az a bizonyos nagyképűség a legtöbb ilyen csajom rib.nc volt. A vissza húzódóbb de mégis azért beszédes lányok erdeleknek nem az ilyenek, sőt sok férfi pont ezért fél pár nőtől.


A lényeg annyi hogy mivel nem dobod oda magad, így nem is visznek el. Lehet neked alapból a komolyabb kapcsolat fekszik, csak a te korosztályodba k..a ritka az ilyen. Szerintem ez a baj...minden esetre nem minden áron kell megváltozni, de kicsit engedd el néha a gyeplőt.

2022. febr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit kevesebb szófosás megoldja a problémádat.
2022. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Szio,


Őszintén megmondva, kicsit nagyképűnek tűnsz így látatlanban, de az is lehet, hogy több dolgot letettél az asztalra mint én.


Személy szerint magam sem preferálom az ilyen rögtönös kapcsolatokat, viszont én sem várnék az első "jelre" vagy megerősítésre hónapokat, éveket.

Kivéve ha tényleg annyira jól lehet veled beszélgeni és legalább annyira érdeklődő vagy felém, mint én feléd.


Viszont szívesen megismernélek, hogy tudjak egy reális képet alkotni rólad

22 vagyok, ha ez számít.

2022. febr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Annyira csodálatosan fantasztikusan tökéletes vagy, túl jó vagy te mindenkinek aranyom.
2022. febr. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Beképzeltnek hangzol, arrogánsnak. Meg is fogalmazod hogy válogatós vagy, tehát még inkább kijöhet ez az arcod. Ne csodálkozz hogy csak gyökerekkel sodor össze az élet, a normálisabbak meg menekülnek.


#4 Hatalmas nagy gyökér simp vagy.

2022. febr. 16. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Őszinteséget vársz, ez lehet fájni fog. És meglehet nincs igazam, hiszen nem ismerlek, csak abból tudok kiindulni amit leírtál.

Saját magaddal sem vagy tisztában, sem a külsőddel sem a belsőddel. Már ebben a nem túl rövid kiírásban is ellentmondásba keveredtél önmagaddal.

Nagy az egod, nagyképűnek tűnsz.

Szeretnél valamilyen lenne, valamilyennek látszódni, de nem vagy olyan. Ez a mentalitás csak bizonyos pasiknak jön be, akikkel összehozott a sors. Aki pedig normálisabb, hát neked nem tetszik az egod miatt és amit mutatnál magadról a külvilágnak, mert ez nagyon fontos neked, hogy mit gondol rólad más.

Sokan hasonlóan vélekedtek előttem, gondolkodj el ezeken picit.

2022. febr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"válogatós, meggondolt vagyok, nem mindegy ki az a személy akit közel engednék magamhoz" - Ez alapvetően nem baj, de mindenképp nehezíti a helyzetedet.


"Szerintem így nehezebb is ugyanígy normális fiút találni, mert ésszerű reális meglátásaim és elveim vannak" - Úgy nem érdemes ismerkedni, ha nem az érzelmeid alapján teszed.


"önbizalomhiányos vagyok" - Hát, ez sem könnyíti meg a helyzeted.


Szerintem nem leszel mindig szerencsétlen, idővel majd jön valaki. (Gondolom már egy csomó privit kaptál.)

2022. febr. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
43%
És csodálkozik h "valamiért" nem alakul ki soha. Azért, mert mindenkit lepattintasz. Gyakorlatilag az önbizalomhiányod a pökhendi egóddal próbálod kompenzálni. Nem a srácokkal van a gond hanem veled, mégpedig az h nehogy kiderüljön h mégse vagy akkora szám mint aminek előadod magad. Ha valaki huzamosabb ideig veled lenne, megismerne, kiderülne h ki is vagy valójában de ezt nem hagyhatod, ezért "nem jön össze valamiért" inkább. Szerencsére számomra kellően átlátszó vagy, igy feloldozlak az álarcod alól és összejöhetsz valakivel, mostmár felesleges bujkálni.
2022. febr. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

Jó hosszúra fogtad, viszont ebből nem sok minden jön le. Van egy egészséges önbecsülésed, józan gondolkodásod, ami azt gondolná az ember hogy sokaknak bejön (vagyis én magamból indulok ki, szerintem ez tök jó dolog egy emberben). Ennek ellenére mégsem találsz pasit, pedig sokan bepróbálkoztak már nálad. Arra tudok gondolni hogy:

- vagy olyanokat fogsz ki akik csak meg akarnak fektetni, és emiatt mikor lejön nekik hogy ez nem.fog gyorasan sikerülni otthagynak

- vagy te vagy tényleg nagyon zárkózott, ami miatt később elveszítik az érdeklődést, megerősítés hiányában

- vagy a személyiséged nem jön be nekik


Ennél többre ez alapján nem tudok gondolni :/

Felajánlanám azt is hogy beszélgessünk, abból sokminden lejön, de akkor jönnének egyből a kiégett emberek hogy "uU sImP".

2022. febr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!