Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez ciki lenne? Hogyan kérdezze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki lenne? Hogyan kérdezzem meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki idén jött a suliba Egy évvel alattam van, és nagyon tetszik (úgy 3 hónapja). Nem tudok szinte semmit róla, még a nevét sem. Kb mindig a haverjaival lóg, lányt még sosem láttam vele (szerencsére). Naponta többször szoktam látni. Általában amikor látom őt, ő is észrevesz engem, és egy kis ideig szemezünk.


Szerintem már úgy-ahogy megjegyzett engem, viszont olyan ciki, hogy nem tudom a nevét. Ezt szeretném megtudni valahogy. Mit mondjak neki? Ez jó lesz?: Szia! Amúgy téged hogy hívnak?

Vagy egyáltalán mit kéne ilyenkor csinálnom, hogy közelebb kerüljek hozzá?



#ismerkedés #kapcsolat #tinitárskeresés
2022. febr. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Először csak köszönj rá.
2022. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább valami témát kéne feldobni és utána meglehet kérdezni. Ez így eléggé a semmiből jön és nagyon bunkón is hangzik.
2022. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, én nem gondoltam eddig, hogy bunkónak tűnne. Köszi hogy rávilágítottál. Először inkább csak köszönni fogok neki, utána alakul ahogy...
2022. febr. 22. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Talán tudok egy jobbat. Köszönj neki, aztán pedig mutatkozz be. Így megtudod a nevét, de egyben ő is megtudja a tiedet, ha esetleg akarna hozzád közeledni.:)
2022. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, viszont nekem elég cikire sikerült, mert én az egyik barátnőmtől kérdeztem meg, ő meg csak úgy simán megkérdezte az egyik haverjától, na mindegy... Szerintem is először csak kezdj el vele beszélgetni, aztán ha nem bunkó, úgyis be fog mutatkozni.

Sok sikert:D

2022. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!