Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 éves srác vagyok kilencedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok kilencedik osztályba járok. Lassan itt az ideje, hogy barátnőt szerezzek. Több probléma is van ezzel.(?)

Figyelt kérdés

1. probléma: Van 1 kis felesleg rajtam. De tényleg egy kicsi (177cm magas vagyok és 80 kiló). Engem nem zavar mivel járok sportolni 1 éve. Nem vagyok 1 izom pacsirta de, hogy lusta vagy gyenge se vagyok az is biztos. Meg a testalkatomhoz,,illően" és ,,divatosan" öltözök"(Pl.: márkás pulcsik, szakadt farmer, márkás cipő. Sőt még a táskám is márkás)


2. probléma: Gépészeti szakra járok szóval persze, hogy nincs csaj az osztályban. Szóval a következő ismeretségi hely maga az egész iskola. Ki tudja, hogy a lánynak van e pasija aztán lehet, hogy szól a pasijának és ebből bonyodalom lenne. De lehet, hogy nincs is. Viszont nem látom annyi idő alatt, hogy a szünetben elmegyek épp mellette a folyosón. Szóval az iskola is kilőve. Talán bulizó hely? De benne van a szóban, hogy az emberek bulizni járnak oda. 1ébkéntse szeretek party helyekre járni. (Talán a közösségi média?) :D


2022. márc. 20. 20:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, kezdjük azzal, hogy sok embert nem izgat, hogy márkás cuccban, meg szakadt farmerban vagy, vagy sem. Ha ez a lényeg nekik, akkor az a csaj annyit is ér.


Amúgy suliban igenis odamehetsz beszélni csajokhoz. Ha van barátja, akkor van, ennyi. Ha békén hagyod utána, akkor a palija ha balhézik az is egy tapló és megint csak nem az a csaj aki neked kell.


Meg amúgy éld az életed, ne erre pörögj rá, majd alakul, ahogy. Ha van lehetőséged ismerkedj, ez egyértelmű, de nem vagy elkésve sehonnan. Sőt, nem hiszed el, én se hittem el, de abba a korban még korai is, max tapasztalatszerzésnek jó 90%-ban.

2022. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha lány lennék,bottal se piszkálnálak😜😜 A márkásnak hitt cuccaid mistt pláné nem😁
2022. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
69%

Szia!

Szerintem a "felesleg" egyáltalán nem probléma, sőt! teljesen jó alkatod van, emiatt ne aggódj. :)


Írtad, hogy odafigyelsz az öltözködésre. Akárki akármit mond, fontos a külső megjelenés (főleg ebben a korban).

Igen is számít, hogy jól nézz ki, hiszen első sorban külső alapján figyelünk fel a kiszemeltre. :)


Ismerkedés szempontjából szerintem alapból nem jó a saját sulidból választani párt. Bár vannak nagy szerelmek sulin belül is, de előfordulhat, hogy pár hónap járás után szakitas lesz a vége és utána kerülhethetitek egymást a folyosón/órán.

A másik, hogy általában mire eljön az érettségi ideje, addigra mindenki mindenki exe.

Írtad, hogy kevés lány jár a suliba, ő értük valószínűleg megy a versengés.


Szerintem érdemes lehet megismerni a barátaid barátait. Eljárni házibuliba/összejövetelekre, ahol viszonylag válogatott társaság van és vannak normális lányok. :)


A szórakozó helyeken is lehet ismerkedni. Három barátnőm is szórakozó helyen ismerte meg a pasiját. Én speciel nem szerettem szórakozóhelyen ismerkedni, de sokan nyitottak rá.


Úgy gondolom, hogy érdemes lehet eljárni közösségi eseményekre (pl: párna csata világnap/játszóház projekt/stb), közösségi helyekre (pl:könyvtár, kávézó). A fővárosi Szabó Ervin könyvtár (Kálvin tér) például remek hely erre a célra is. :)


A társkereső oldalak is szóba jöhetnek. Én nagyon ajánlom, mint ismerkedési lehetőséget. Anno én is fent voltam a tinderen és voltam párszor randizni.


Írtad, hogy jársz sportolni. Esetleg választhatsz olyan sportot is, ahol vannak lányok. Pl: konditerem, amatőr tenisz, biciklizés.


Csatlakozhatsz klubokhoz, önkéntes közösségekhez (pl önkéntes fesztivál szervezés). Remek ismerkedési lehetőségek :)


Sok sikert, biztosan meg fogod találni a párodat.

Legyél önmagad, humoros és laza.

A külső kívül mindennél fontosabb, hogy jól érezzétek magatokat egymás társaságában és szeressenek egymás humorát. :)

2022. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Húha ez hosszú lesz de lássunk hozzá:D

Először is a márkás ruhával nem sokra mész.Olyan ruhákat hordj amiben jól érzed magad az ad önbizalmat.Építsd ki,találd meg a saját a stílusod.Persze ezek állhatnak márkás holmikból ha neked úgy jó de a lányok értelmesebb része nem úgy van össze rakva hogyha pl két srác közül választ akkor téged fog mert The Northface pólód van míg a másiknak csak Nike.Másodszor ebben a generációba számít a test.Külső meg fog belső megtart.Mivel nem láttalak még így tippre azt mondanám szálkásíts egy kicsit és eddz hasra,karra,hátra többet.Harmadszor rossz a felfogásod ismerkedés téren.Kicsit befosi vagy.Az oké hogy gépészeti szakon nincsenek csajok de az évfolyamod csak ismered.Meglátsz egy csajt utánna kérdezel vagy kikeresed instán/facen és ráírsz ha nem mered élőbe.Ha palija van és hűséges szólni fog vagy alapból látod a közösségin.Ha nem az és utólag derül ki közlöd a csávojaval hogy elnezest nem tudtad nem akartal semmi rosszat pá.ennyi.Ha nen hiszi el mert a csaja mast mond,mehet a screen a beszelgetesrol kuldod neki.Ismerkedni nem csak bulizó helyen lehet.Mondjuk sztem ott a legegyszerubb de mindegy.Epitsd ki jobban a barati korod,ismerd meg a barataid baratait azoknak biztos van csaj ismerosuk,menjetek el egyutt sokan valahova es szolsz a haverodnak aki majd szol az o haverjanak hogy hozzon csajokat is vagy ha van baratod aki hozza a baratnojet kerd meg ot hogy hozza az o baratnoit is stb.Vagy menj oda elobe egy lanyhoz es kerd el a szamat vagy az instajat.Engem is igy szolitottak le a buszon.Csak ne legyel tul tolakodo.Szabadulj ki a komfort zonadbol anelkul nem tudsz eloben ismerkedni.Masik opcio hogy neten ismerkedsz.Kozossegin is lehet de altalaba akik posztolnak magukrol es szinglik vagy magasak az elvarasaik vagy foglaltak.Ha megse akkor nem te vagy az egyeduli aki beprobalkozik,erre szamits.Kozossegin kivul vannak tarskeresok mint pl a yubo,anotalk stb de van aki hoopon is beprobalkozik.Remelem segitettem,nem kimeltelek inkabb oszinten valaszoltam.Sok sikert;))

2022. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
2xer buktál bravó.
2022. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem buktam 2X. Januárban töltöttem a 16. szülinapom. Óvodában maradtam plusz 1 évet. Szóval most tizedikes lennék.
2022. márc. 21. 15:38
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Mi 14 évesen mentünk középbe és év vesztes voltam. Ha a normalitást nézzük 7 évesen kezdik a legtöbben az általános elsőt ha vissza fogják 1 évre akik érettek azok 6 évesen mennek ,te viszont 8 évesen kezdted a sulit az az 2 évre fogtak vissza az oviban. Gondolom vissza maradott gyengébb képességű vagy, sárga lapos.
2022. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na jó ezt több szempontból is lehet nézni. Nem akarok leállni veszekedni. Viszont lehet hogy te épp hogy nem töltötted be a 15 öt mikor keztedd a kilencediket. én 2006 os vagyok ahogy írtam januárban töltöttem a 16. szülinapomat. Ráadásul 12 én (jan. 12.) szval épp hogy nem vagyok 2005 ös, és egyszer voltam ovodában plusz 1 évet, ezálltal 9. ben ha nem lennék évvesztes akk lennék 14-15. 10. ben viszont 15-16. Viszont számtalanszor írtam, hogy évvesztes vagyok ezáltal vagyok 9. es.

Ezer bocs a fogalmazásért (nagyon rossz a fogalmazásom tudom.) és remélem hogy értelmezhetö volt.

2022. márc. 21. 19:01
 9/20 A kérdező kommentje:

Na egyszerű, gyors válasz:

most 10. es lennék 15-16 éves. Tavaly lettem volna 9. es 14-15 évesen.

2022. márc. 21. 19:07
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
szívatlak.xdd
2022. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!