Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hord el mindennek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hord el mindennek, ha állítólag tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy eléggé lúzer srác az osztályomban, aki nemrég bepróbálkozott. Próbáltam kedves lenni vele, de nem hatott, így kicsit határozottabban utasítottam el. Azóta a fülembe jutott, hogy folyton úgy hív engem, hogy "az a rohadt k..va", ami azért eléggé megérintett. Miért csinálja ezt, ha eddig tetszettem neki?

17L



2022. márc. 30. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem tudja elfogadni, hogy elutasítottad, így elhord mindennek aminek csak tud. De egy valami biztos, akinek elvileg “tetszettél”, az valójában nem viselkedne így a hátad mögött. Nem hinném, hogy nagyon komolyak lettek volna a szándékai, szóval hagyd a picsába, ne érintsen meg egy ilyen beszólás. Hisz te magad is tudod, hogy nem igaz, amit mond.
2022. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt gyűlöli, akit tudott volna szeretni.

Bár szimplán az is lehet, hogy a férfiassága most csorbát szenvedett, és ezzel próbálja kompenzálni, hogy téged is megpróbál lehúzni...


29/F

2022. márc. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ambivalens érzések: amikor a szeretet átfordul. Az elutasítást nem tudja elfogadni, gyerekes reakció, hogy "akit szeretett volna", "arra rosszakat mond".
2022. márc. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, csak szimplan fogyatekos.

Ne aggodj, nem tart ez sokaig, kerüld őt

2022. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dregor ***** válasza:
Itt látszik az, hogy a mai fiatalok érzelmi érettsége egy 2 évesével egyenlő, csak nagyobb a szókincsük. :D
2022. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!