Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az egyik barátnőm azt képzeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm azt képzeli hogy kapcsolatban van egy színész palival,többi lent mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy jó barátnőm azt képzeli hogy együtt van az ablakomon át cimű filmből a főszereplő sráccal,csinált neki fanoldalt meg minden sőt még valami kamu instát is talált ahol azt hiszi hogy vele beszélget,néha nagyon megijeszt vele hogy ennyire naiv,mar mondtam neki hogy ébredjen fel ,de egyszerűen nem hallgat rám,20 éves vagyok,ő 19,volt nemrégiben egy 3 évig tartó kapcsolata aminek elég csúnya vége lett.Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?

#színész #szerelem #furaszerelem #szerelmesegyszineszbe
2022. ápr. 2. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen lány barátom és ugyanebben a korban hasonlóan rajongott bizonyos híres pasikért. A számítógépe tele volt az adott híres pasik szexi képeivel, plusz olyan képekkel, ahol más híres pasikkal szexel. (ilyen fanartok vagy mik :D) Illetve állandóan a különböző Marvel hősök színészeiről áradozott. Mondtam neki, hogy így elég nehéz lesz pasit találnia, de neki ez teljesen normális volt.


Most a húszas évei végén jár és kb. 1 éve lett komoly kapcsolata egy normális férfivel. Ez az első komoly kapcsolata. Szóval lehet, hogy ő is ilyen későn érő típus. Adj neki még időt!

2022. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Beteg.
2022. ápr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"1 éve lett komoly kapcsolata egy normális férfivel"

Zöld színű?

Rákérdezhetek?

Hulk?!?!

2022. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!