Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van hogy a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a lányok sose kezdeményeznek (miért is tennének ilyet...) de ha én kezdeményezek náluk akkor elküldenek a búbánatos anyámba?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 11:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha olyan stílusban kezdeményezel ahogy itt kérdezel, akkor azért.

Ilyen stílussal esetleg az út szélén próbálkozz, ott elég, ha pénzed van, a jó modor nem elvárás.

2022. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
NEM én próbálkozom ilyen stílusban. a LÁNYOK utasítanak vissza így. én tök kedves szoktam lenni.
2022. máj. 4. 11:20
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, én nem akarlak bántani, de akkor valamit nem jól csinálsz. Lehet, hogy csak azt, hogy nem a megfelelő lányokat választod. De normális csaj nem küld el agresszívan, szitkozódva senkit, aki normális stílusban kezdeményez nála, mondom ezt lányként.
2022. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

"De normális csaj nem küld el agresszívan, szitkozódva senkit,"


Persze, normális csaj nem küld el sehova. élőben úgy tesz mintha ott se lennék, neten pedig vagy letilt vagy meg se nézi amit írtam.

2022. máj. 4. 11:43
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Akkor kérdezd meg a haverjaidat, akiknek van barátnőjük, hogy mit csinálnak másképp, mint te.

Illetve nem tudom, a "neten" alatt mit értesz, de az teljesen természetes, hogy az ember nem reagál arra, aki olyan felületen kezdeményez, ami NEM társkereső. Értem ezalatt ezt az oldalt, facebookot stb.

2022. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
aha. és az is természetes hogy levegőnek néz ha odamegyek hozzá?
2022. máj. 4. 12:13
 7/30 anonim ***** válasza:
16%

Nekem is van ilyen tapasztalatom. Ez a "normális lány nem csinál ilyet" szöveg elég hülyeség, mivel külsőre senkiről nem tudod megmondani hogy fog viselkedni, hozzád állni.


Engem egyszer egy "szia" után küldtek a fszba, egy másik alkalommal pedig mikor megkérdeztem mi a kedvenc színe.

2022. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

A lányok nem kezdeményeznek nálad, ha te kezdeményezel náluk, akkor pedig elküldenek. Most nem azért, de szerintem ez elég logikus, azért nem kezdeményeznek nálad, mert nem jössz be nekik.

Próbálkozz másnál/máshogy/máshol/máskor. Mindig vannak bunkóbb emberek, fiúk és lányok egyaránt. Az, hogy hányat fogsz ki belőlük, csak "szerencse" kérdése. Tudod, elsőre szinte senkinek sem sikerül. Próbálkozni kell, elbukni, majd felállni, tanulni a hibákból, és addig kitartani, míg nem sikerül. Ez egyébként az élet más területein is így van.

2022. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki akar ismerkedni random idegenekkel. Senkinek nem hiányzik hogy kifogjon valami bolondot. Lehet, hogy te épp normális vagy, de ők ezt nem tudják. Sok férfi elküld a k**va anyámba, ha udvariasan elutasítom ezért én sem reagálok idegenek kezdeményezésére. Próbálj meg olyanokkal ismerkedni akiket már látásból ismersz, mondjuk sulis tátsakkal, ők szívesebben beszélgetnek majd veled.
2022. máj. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

1. A lányok eleve nem szoktak kezdeményezni.

2. Ha nem tetszel nekik, akkor még inkább kizárt, miért tennék?

3. Ha nem tetszel nekik, akkor csak azért nem fognak összejönni veled, mert te akarod.

4. Ha ennyire primitív a stílusod, akkor meg eleve nem értem, miért vagy meglepödve!

2022. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!