Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ducibb lányok, tényleg van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok, tényleg van, akit kifejezetten a nagy korkülönbség (akár 10+ év) vonz?

Figyelt kérdés
Mi tetszik benne?
2022. máj. 10. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy ilyen osztálytársam. Neki 32 éves palija volt 17 évesen.

Én sem vagyok vékony, de a hideg kiráz ekkora korkülönbségtől.

2022. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Volt barátnőm (ducibb lány) 17 évesen egy kb. 50 éves pasinak volt a szeretője. De amúgy nem kifejezetten erre a korosztályra bukott, csak bejött neki a manus, mert fiatalos, bulizós volt, akkor jött haza Amerikából.
2022. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már rég nem vagyok tini, de voltam. Igaz, akkor még nem voltam dagi. :)

De mindig jobban tetszettek az idősebbek, a férjem is 10 évvel idősebb nálam. Mivel dagi vagyok, így idősebbnek nézek ki a koromnál, úgyhogy kell is az a 10 év kettőnk között.

2022. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Még valami Kérdező:


Most elvonatkoztatva attól, amit mondtam a #2-es kommentben.


Ez a körülönbség olyan dolog, hogy nem mindenkin látszik, hogy hány éves.


Van úgy, hogy egy 18 éves lány kinéz 22-23 évesnek. Egy 30 éves pasi meg 25-27-nek. Ha meg gondolkodásra is érettebb/fiatalos a pár, akkor pont összeillenek.


Én például a 30-as éveim elején járok, de olyan genetikám van, hogy a valódi koromat senki sem tudja. Volt, aki kb. 22 evésnek nézett régebben.


Külsőmből, és abból kifolyólag, hogy bárkihez tudok alkalmazkodni, bármilyen korosztályban tudok ismerkedni.


Bár tini nekem nem kell, legutóbb 25 évesen volt az egy 18 éves barátnőm.


Legutóbb egy férjes 40-es nőt néztem ki. Jó lenne, ha lehetnék a szeretője. Szurkolj nekem.


Üdvözlettel,


A #2-es válaszoló.

2022. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést nem lehet testalkat alapján megválaszolni. Ugyanannyi vékony lánynak jönnek be az idősebb férfiak, mint amennyi duci lánynak.
2022. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább azt mondanám, hogy nekik nehezebb jó pasit találni, a 30 felettieknek meg nehéz fiatal lányt találni és így ők könnyebben találkoznak. Szóval nem a nagy korkülönbség vonzza őket, hanem a fiatalok között inkább a vékonyakat válasszák a szexi pasik. A 30 feletti számára pedig fel van értékelődve annyira a fiatal korosztály, hogy nem gond neki, ha nem annyira vékony. Én 27 vagyok és gimiben sosem tetszettek a formásabb lányok. Most viszont bármit megadnék egy formás 18 éves lányért.
2022. máj. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
45 éves pasi (férfi) vagyok. Engem kifejezeten vonzanak a nálam idősebb nők. Sőt a nálam idősebb nőket érettebbnek tartom.
2022. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!