Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban csak annak van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban csak annak van esélye párt találni aki jól néz ki? aki nem nyerte meg a genetikai lottót az így járt?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem láttál még az utcán olyan párt, ahol az egyik fél nagyon jól nézett ki, a másik pedig egyáltalán nem passzolt hozzá? Nem mondtad még magadban soha ilyen helyzetekben, hogy hát ennek a lánynak/pasinak lehetne sokkal szexibb partnere?


Én gyakran látok ilyen párokat.


Ez azért van, mert a szépség szubjektív. Mindenkinek más számít vonzónak. Lehet, hogy amit te kevésbé vonzónak találsz, az neki maga a főnyeremény.


Valaki imádja a nagyon izmos pasikat, valakit pedig kiráz tőle a hideg. Valaki imádja a formás testű lányokat, nagy cickóval és széles csípővel, valaki pedig a nagyon vékony lányokat szereti.


Amit te szépnek találsz, lehet, hogy egy másik embernek egyáltalán nem vonzó és ugyanígy fordítva.

2022. máj. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem, viszont nagy előnnyel indulnak a jobban kinéző emberek mint pld én
2022. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

#3

de a nagyképűek meg hátrányból indulnak 🤷

2022. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. És a normálisabb embereket általában nem is ez érdekli a legjobban. Az viszont igaz, hogy sok olyan van akit csak ez érdekel, náluk hátrányból indulsz, de velük valószínűleg nem is járnál jól.
2022. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy.:)
2022. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

Hát szerintem egy kapcsolatban 50% a kinézet, ismerkedésnél meg 80, de az a szerencse, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Tehát ha levetkőzöd a "nem nyertem meg a genetikai lottó" hozzáállást (azért persze lásd reálisan magad) és nem az elérhetetlen után vágyakozol, akkor szerintem simán összejön.

2022. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A vonzódás teljesen lottó.

Ha türelmes vagy és nem görcsösen akarod, megtalálod a párodat.

Az esztétikum teljesen szubjektív.

2022. máj. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A szépség, ezáltal a preferencia relatív. Én sem vagyok 10/10-es, mégis már 2,5 éve boldog párkapcsolatban élek párommal.

A belső értékek, mint az itelligencia, a humor és a kedvesség sokkal fontosabbak egy párkapcsolatban.

Nekem például párom mackós alkatú és imádom! Van mit ölelni és kellemes vele aludni :) Mások pedig ki nem állhatják a husi férfiakat. Minden zsák megtalálja a foltját.

2022. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
"genetikai lottó" elég az incelkedésből. A szépség, jó kinézet relatív, chadek nem léteznek. A probléma inkább az hogy incel vagy és szar a személyiséged
2022. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!