Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy Frei-romantikus ember...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg kérdése:

Egy Frei-romantikus ember sosem lesz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ez az aromantikusságnak egy fajtája és olyankor az ember érez romantikus vonzalmat mások iránt, de csak addig, amíg mélyebben meg nem ismerik egymást, mert azután az így megszűnik a szerelem érzés és mindig így vagyok, viszont vágyok valamennyire egy kapcsolatra, de ez így lehetetlen? Már annyi emberrel jártam így.

#romantika #Frei-romantika #Frayromantic
2022. júl. 13. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy ilyen barátom. Kamaszkorában végig ez volt, hogy amint valakivel összejött és megismerte jobban, már nem volt érdekes és kiszeretett belőle. Ő nagyon túlidealizálta az embereket. A kapcsolat elején többnek gondolta a másikat, mint ami valójában. Szóval mondható, hogy naiv volt, mert azt hitte, hogy vannak tökéletes emberek. A húszas évei közepén lett először komoly kapcsolata és jelenleg is tart, 3 éve kb. Már nem idealizálja túl az embereket. Tudja, hogy az embereknek akkor is vannak hibái, ha az elején még nem veszi észre.


Szóval én úgy gondolom, hogy ez érzelmi érettség kérdése. Ha el tudod fogadni, hogy sosem lesz olyan partnered, aki annyira tökéletes, mint amilyennek az elején elképzeled, akkor találsz majd társat.

2022. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló ember vagyok és gond nélkül működik a kapcsolatom, szóval ne aggódj.:)
2022. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!