Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz kislányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz kislányos testalkatú lányokat találni a neten?

Figyelt kérdés

20/F vagyok és nekem ez a "japán tinilány testalkat" tetszik és egyszerűen nem találok ilyen 16-20 év körüli lányt a neten. Engem sajnos, vagy nem sajnos, de nem vonzanak az ilyen mások által 10/10-esnek mondott fejlett testű, nagy(obb) keblekkel rendelkező lányok(NEM bántásból írom, csak nekem nem tetszik), én az alacsony, vékony lányokat szeretem, pici cicikkel, ez vonz, gáz vagy sem. Nem tudom, menjek oda random lányokhoz, akik ilyenek? Aztán meg kiderül, hogy csak 13 éves...


Még mielőtt valaki lepedofilozna: NEM a kislányok tetszenek, hanem a kislányos alkat, egy idősebb nőben is az tetszik, ha alacsony, vékony és kis melle van.



2022. júl. 17. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz, mert jóval kevesebben vannak.
2022. júl. 17. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Keress japán barátnőt akkor, 1es már leírta a másik felét, nálunk nem igen vannak ilyen alkatúak...
2022. júl. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kevés az ilyen lány, ezért ez szín tiszta szerencse kérdése. Remélem kegyes lesz hozzád a sors.:)
2022. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos nekem is hasonló izlésem van, ha pedig kiderül, engem is pedofilnak titulálnak. Alapból sem nagyon megy nekem a társkeresés, de hogy olyat találjak aki ténylegesen vonz... Le is mondtam erről a barátnősdi dologról.
2022. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NTBS ***** válasza:
100%
Mert kevés van.
2022. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

És azt a keveset is általában arra ösztökéli a közösségi média, hogy legyen minél nagyobb melle és minél nagyon fara, mert most az a tutimenő...

Kár, hogy nem azt harsogják mindenhol, hogy próbálj saját magad maradni, mert valaki éppen úgy szeretne, ahogy vagy... :/

2022. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is ez tetszik. 30 vagyok. Volt egy 15 éves barátnőm és nagyon szerettem.. csak sajnos szakított. Azelött 23 éves barátnőm volt. Tényleg nem kortol függ. Van aki 40+évesen is vékony. Tényleg az a nagyon gáz, hogy az egészségesen vékony, vékony csontozatu lányokat betegnek mondják és porokkal hizlalják.... (Sulis mérés,stb)
2022. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Hasonló az ízlésem és tényleg nehéz ilyen lányt találni, de azért nem lehetetlen, itt az oldalon is vannak olyanok, akik elméletileg kislányosabbak, úgyhogy ne add fel. Azt azért értékelem, hogy nem kezdesz ki csak ezért ilyen 14 évesekkel, pedig ott azért találni lehet ilyeneket, de azért gondoljunk már bele, egy 14-15 éves még változhat bőven, hiába néz ki most úgy, úgyhogy semmi értelme ilyen korúakkal kikezdeni. A lényeg ne add fel, járd az utcákat, ne félj oda menni olyan lányokhoz, akik vonzanak, én ismertem kettő ilyen pici, törékeny lányt is, az egyik 18 volt akkor, a másik most 22, úgyhogy nincs minden remény veszve.
2022. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!